Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz -Faceless- #20446 üzenetére

    Hát, szerintem nem vészes. Az előző battle passnál húztam a szám, mert nem volt egy nagy eresztés, de ez most elég jó. Ha azt nézem, hogy a monkey king terrain olyan 15-20 euro, itt meg 36-ért jön 75 szint, egy mázsa content, mellé meg a terraint is kb pont kigrindeled. Legalább is az előző battle passok összejöttek 65-70 szintesre úgy, hogy nem igazán feküdtem rá, meló mellett toltam napi 1 játékot átlagban, itt meg ugye 800 pontos questek és még több pontszerzési lehetőség van, szóval a 150 szinthez elégnek kell lennie.

    Az Immortal rollon meg nem kell aggódni, úgy is mind a 6 sima meglesz, inkább a ritkábbak a neccesek. Én személy szerint örülök, mert most olyan herok is érintettek végre, amikkel többet szoktam játszani(Kunkka, Ogre, CM), az előzőekben valahogy sikerült kikerülniük a hőseimet. Az egyetlen szívfájdalmam a party quest ág. Soha nem játszottam partyba senkivel, és nem is gondoltam, hogy valaha kell majd.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák