Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz .LnB #20218 üzenetére

    Azon nevettem hogy nem a nyertes csapat lett a docler.
    Ami értelem szerűen még logikus is lenne, mert dolgozó (felnőtt)emberek nem nagyon hagynak csapot papot maguk mögött, de az eredményeket figyelembe véve oltári nagy FAIL lett!
    Roster lock-ot meg nem hiába vezették be! A legnagyobbakhoz való felemelkedés egy csapat játékhoz elengedhetetlen a folyamatos össz munka (játék)
    Legjobb példa a real madrid, hiába az egyéni jó skill.. de ezt mindenki tudja.

    Én ezt úgy tudnám elképzelni hogy a sport csapatok elkezdenek ezzel foglalkozni, már tegyük fel 5. osztálytól délutánonkénti foglalkozásokkal. Szakkörök, edzések.
    Itthon folyamatos versenyek. Lan-ok!
    Elméletileg az angol labdarúgó klubok már foglalkoznak ezzel. Lényegében ha nem kell a 144hz-es monitor
    (amin azért kiakadtam hogy sírtak a játékosok miatta amikor nem volt meg nekik a gyakorláshoz)
    lényegében ezek elmennek egy normális internet kapcsolat mellett egy IGP-n is!
    Egeret meg bill-t lehet venni úgy mint egy stoplis-t a szülőnek :)

    Csak hát itt MO-n Esport. Csak az ukránoknak hogy van ennyi játékosuk... Bár ott a sport lehet komolyabban van véve, itt sajna a foci elnyom mindent. Pedig jóval nagyobb esély lenne jó eredményt elérni egy IT-n vagy akár csak egy majoron, mint VB-t nyerni vagy Bl-t!

Új hozzászólás Aktív témák