Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burny

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #13262 üzenetére

    Úgy kezdődött hogy jelölöm térképen megyek botra rubick mellé, látva a többi csapattársamat (nem ranked), lesz egy mid-es pudge, az oké, akkor valami kemény meele-t, kiválasztom embert a végére.
    A mid-es pudge-ból lett egy naga, meg lett még egy sven, aki azzal kezdi: me and rubick bot (nemhiszem h együtt voltak), mondom: jelöltem térképen h oda megyek, néhány fuckingolás hogy én pickeltem utoljára, blablabla, fucking this fucking that, 'mi vagyunk a hangosabbak és nekünk van igazunk' és 2 mute után széles mosollyal meneteltem top lane-re.

    Ott meg elder már lv2-3 agresszívan játszott: astral spirit és ment ütlegelni pa-t. Eddig oké is lett volna, csak kezdte a mondókáját: OMG FUCKING EMBER WE CAN KILL THEM, GO NOOB, OMG YOU SUCK, meg a szokásos. Még egy mute és vártam a meccs végét.
    (volt 1-2 kill meg 1-2 felesleges halál, kergetem tide-ot erdőben, hátha észreveszi elder, de inkább es-re meg pa-nak ment neki)

    Sven, midas-al lett a meccs végére lv16, én voltam 15, de egy kemény 3-14-7-es stattal zárta a meccset.
    Naga-nak jó farmja volt, csapattal eggyütt 38 perc alatt behúzott 3 tornyot.

    gg

Új hozzászólás Aktív témák