Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZS3NI

    őstag

    válasz wikings2 #12357 üzenetére

    0 promo volt az tény, én is csak random néztem bele razk meccsébe és akkor láttam hogy a teljes MYRM csapat játszik. :D Volt kb 40 spectator minden meccsükön utána.

    Majd legközelebb írok ha játszanak, és még mindig nincs reklámozva. ;]

    IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • .LnB

    titán

    válasz wikings2 #12357 üzenetére

    Ez érdekes. Tudod mekkora köztünk a skill beli szakadék (vagy feketelyuk), én azt hittem te ott a magasabb körökbe jobban informáltabb vagy. :) Én tudtam róla. Igaz én inkább ezekre az esportos dolgokra mentem rá manapság, ha már játszani nincs nagyon lehetőségem.

    Ezt már beszéltem másokkal is, hogy a Magyar Dota2 közösség halott szanaszét van. Nincs egy értelmes, élő honlap ahol informálódni lehetne. Szörnyű a helyzet. Én optimista vagyok és úgy vélem a játékosbázis megvan, csak nincsenek egy helyre "terelve". És így mindenki innen-onnan szipkázza az információkat.

    A Docler csapattal egyébként sajnos igazad van. Se csapat bejelentés se semmi. Én is meg vagyok lepődve. Pedig mikor utoljára kérdeztem tőlük akkor azt mondták nekem is, hogy november elején stb stb. Jelenleg nem volt semmi reklám.
    De a többi kicsit erős tőled. A mai naptól álltak hivatalosan munkába, szóval a tegnapi meccsek, taktika és gyakorlás nélkül mentek le. És szórakoztatóak voltak. Jó volt nézni, és Magyar csapatért szurkolni. Senki se várja tőlük egyik pillanatról a másikra az áttörést.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák