Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz anddrew #14115 üzenetére

    3 hős volt tegnapig aki még nem került be, dota1 ből ahova már nem igazán jönnek frissítések, kb az új map előtti verzió van bent néhány ballansz patchet leszámítva. még 2 hős hiányzik, szóval őket úgymond ismerni, de amíg ők nem kerülnek át addig totálisan új hős sem várható, de szerintem ezt idén megtudják lépni révén hogy pit lord fájlok is vannak már a dota2 mappában és arc warden sem egy túl bonyolult hős, minden képessége valamilyen módon már bentvan a játékban csak lekell modellezni.

    más: Szerintem ember legyen a talpán aki 140 eurót kitud adni zsebből egy dc hookért ha beszeretné szerezni vagy egy 90 eurós fire lotus / 70 eurós timebreakerért csak azért mert nem volt 3 éve ott a gép előtt és nem játszotta véresre a játékot hogy megszerezhesse ezeket a kozmetikumokat. én az eventekre úgy tekintek amelyekből pénz is szerezhető mint lehetőségekre hogy a megfelelő mennyiséget megszerezhessem ezekre a tárgyakra anélkül hogy bármiféle pénzt is kellene önerőből befizetnem. no meg mivel wallett pénz így csak legál körülmények között eszmei értékről beszélhetünk amiből mégiscsak egy jó xx% ot lehúz magának a volvo amint megveszed a marketon listázott tárgyat, szóval nem kell őket sajnálni. azzal egyet tudok érteni hogy aki csak azért van itt hogy pénzt húzzon ki a játékból egy 2k szinttel ahonnan semmi affinitás sincs továbblépni révén hogy nem ezért játszik az "szánalmas", de akinek közel 6 éve van benne és semmilyen haszonszerzési célja sincs csak napi 8-10 óra játék után felüdülésként pár kozmetikumot beakar szerezni/ kiakar szedni egy eventből azzal szerintem semmi probléma sincs. tavaly feldobták egész magasra a labdát és aki látta ezt az kapott magán és lecsapta. nem kell ennek idén is így történnie, de az új droprendszer és pa arcana óta nagyon lehúzósak lettek az eventek, ahhoz képest amit nyújtanak az előtte levőkhöz képest. (mondjuk az elmúlt 10 treasureben található szettek többsége egy pixeles minősíthetetlen tucatgyártmány semmi eredetiséggel)

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák