Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1254 üzenetére

    Már rögtön az első pályán van 4 extra life tehát akkor ha gyűjtögeted gazdagon akkor még maradhatott 3 :)) Ugye gyűjtögeted? :DD
    Nekem steames a játék ott egyértelmű hol írja.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Tense #1254 üzenetére

    Kérted a videót. Tessék itt van. Bocsi hogy csak ma jutottam el idáig, de mostanság kevesebb a szabadidőm plusz a youtube is besz*patott elsőre (nem volt meg a fiokellenőrzés és csak a részleteknél írta hogy max 15 perc lehet a videó... Én meg csak vártam hogy befejezze a feltöltést)
    Az egyszerűség kedvéért végül én is az első pályát választottam uv fokozaton. Persze tele van bénázással a kör, de ugye eleve ilyet kértél és nem a tökéleteset :DDD
    Ez van nem született mindenki Draqu, ZeroMaster vagy WATERDACA tehetséggel :))
    Jó szórakozást hozzá (mindenkinek) aztán jöhetnek az elemzések. Én még direkt nem írom a hibákat mert nem szeretnék spoilerezni, de van dögivel :B

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák