Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Apollyon #104 üzenetére

    Nekem az előző rész is első napos volt csak ott dobozosan vettem. Kicsit zavart hogy itt ezt nem tehetem meg ha steamre szeretném de mivel botrányos lett szerintem a Collector's Edition (mégis ki akar egy sisakot extra tartalomként??? :U ) ezért nem zavart hogy nem lesz doboz (cyberpunk2077 ugyanez az is steames és nem lesz doboz ha csak nem halasztják azt is...)
    Itt egyszerűen tudták ezt előre csak miért ne fizessen a birka, ráérünk majd közölni vele. Már eleve ez az 1 hónappal a megjelenés előtt amikor már fel van csigázva az ember szemét húzás de még TALÁN ez is beleférhetett volna ha valami értelmes bocsánatkérő extra járt volna a játékhoz mert valljuk be őszintén nem véletlen szezon 1 és 2 a deluxe verzió extrája. Tutira lesz 3 meg 4 is (mint a dirt rally 2-nél) és ha megy a szekér akár még 5 és 6 is lehet várhatóan további 30 eurokért...
    Ha csak ezt biztosították volna vagy adtak volna valami érdembeli refundot azoknak akik a tweet megjelenése előtt előrendelték akkor még keserű szájízzel de azt mondtam volna hogy oké legyen. Viszont ez a jófejek leszünk megkapod a doom64-et....
    Ja és ezt úgy írom hogy az előző doom multijába is beletoltam vagy fél órát csak a single részt toltam végig és az újnál is ez volt a terv és ennek ellenére első nap előrendeltem. Így viszont még csak ki sem élvezhetném rendesen a játékot mert 1 hónappal később jön a Cyberpunk2077 ami ugye szintén elő van rendelve...
    Az biztos hogy fogok játszani az új doom-al de hogy mikor azt még nem tudom.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák