Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • divot

    veterán

    válasz lordkevin #1181 üzenetére

    Értem én, de ez így félmunka. Szóval sötét folyosó, kifolyik a szemed, jön a szörny, baromira unalmas - ez lenne az egyik fele. A másik pedig az, hogy bezzeg az ilyen, vagy olyan fps-ben ez mennyire frankó volt. Tehát?

  • Tarka

    tag

    válasz lordkevin #1181 üzenetére

    Nem tudom h nyomod a gémet, de ha

    1. egyedül ülsz otthon,
    2. teljes sötétség van a lakásban,
    3. rajtad van a viszonylag jó minőségű fejhallgató....

    nos akkor félned kell ezen a játékon.(én így csinálom:) ) Soha a horrorfilmeket nem szerettem mert nem tudtam rajtuk félni...de ez a játék...persze nekem is van olyan barátom(ő már csak ilyen:) ), aki leült azán unottan lelőtte az összes zombit, minden mellett elment, a scripteket Esc-elte, nem nézett meg semmit. Kell egy kis beleélés. Persze én is oda tudok menni minden sarokba úgy h ''áá itt is jön vmi ocsmánység, kit érdekel!'', de akkor kevesebb lenne egy frankó játékélménnyel.
    Nos az ilyen embrek sztem (természetesen nem sértésből mondom, mivel önhibájukon kívül vannak ilyen helyzetben és tisztelet a kivételnek!) egyszerűen nem tudnak fikarcnyit sem angolul, ezért nem tudják magukat beleélni a játékba, ill. nem eléggé tájékozottak a játékokban, így nem tudják azt sem megbecsülni, h mit alkotott most az id Software...nem ismerik a doom I-et, II-őt, nem vágják mi az a wolfeinstein 3d(az mekkora vooolt!!).
    Ennek ellenére ez a játék: etalon :DD

    ''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

Aktív témák