Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz aicon #606 üzenetére

    Ahogy nézem az is egy nginx, csodák nincsenek, mindegy nginx :DDD
    Ha Emby -t használsz akkor egy kósza javaslat: nézz rá a Jellyfin -re. Ugye az Emby anno open source volt, aztán lettek fizetős funkciók, aztán meg szépen sunyin zárt forráskódú lett, ami egy undorító lépés, szerintem, vagyis egyből kettő. Na, a Jellyfin a legutolsó open source Emby fork, minden fizetős feature ingyen, mostanra szerintem le is hagyta :B

  • stigma

    addikt

    válasz aicon #606 üzenetére

    Hi. Én a sok szívást azért írom mert mindig újjal próbálkozom. :DDD
    A multkor már ment az nginx proxyval de hdd csere miatt újratettem a rendszert ezért majd visszakeresek melyik volt a jó verzió mert találtam hasonló jellegü hibákat.
    Most már csak a nagy szívás nekem az hogy a proxied mód valamiért nem működik, viszont bárki megcsinálta ugy ahogy mondtam mindebkinek működik.

    Sebaj, majd megoldom valahogy :DDD , köszi a segítséget. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

  • stigma

    addikt

    válasz aicon #606 üzenetére

    Akkor nézzük csak:

    Namecheap => nameserverek beállítva (cloudflare)
    Cloudflare:
    DNS: Cname és A name elemek beállítva, Proxied módra...Pár mx-es elem van és 1 db TXT
    MX eforward3.registrar-servers.com
    TXT rekord
    SSL/TSL:
    Full-on van, SSL recommended:ON
    Edge Certificates:
    TLS min 1.2, minden be van kapcsolva, kivéve a Certificate "Transparency Monitoring"
    HSTS is be van kapcsolva.
    Hostnál midt említettem látom, hogy active a domainem:
    *.stigmatech.com, stigmatech.com => Universal => activate
    Client certificate: Itt pár hete valamire véletlen kattintottam :DDD , majd azóta ez a felület fogad.
    Review Client Certificate for CN=Cloudflare, C=US
    Validity Period 1 Year
    Authority Cloudflare Managed CA for emailcímem

    Origin server: üres
    Authenticated Origin Pulls:OFF
    Api token generálva:
    Zone.Zone Settings(Read) Zone.Zone(Read), Zone.DNS(edit)

    Az alábbi konténerrel sikeresen frissítettem az IP-t:
    cf-ddns:
    container_name: cloudflare
    image: oznu/cloudflare-ddns:latest
    restart: always
    environment:
    - API_KEY=token
    - ZONE=stigmatech.com
    - PROXIED=true
    - PUID=998
    - PGID=100

    Nginx Proxy manager 2.6.2-0t használok, giten van már olyan zárt jegy aminek ilyen probléma van mint nálam. Sok konténerem nincs csak az alábbiak:
    - Adguard Home => Igaz itt a portok között szererep a 80-as port viszont a konténert a 3000-es címen érem el
    - Heimdall (linuxserver): át van irányítva 88:80 és 543:443-ra
    - Nextcloud: 8080:80-as port amit használok
    - qbittorrent: nincs a 80-as porthoz köze
    - emby szerver: nincs a 80-as porthoz köze

    Újratelepítettem tegnap a NAS-t mert új HDD-k vannak. Letsencrypt és swag-al tökéletesen ment a átirányítás és a domain. Nginx Proxy manager-t múltkor már konfiguráltam jól ment az is. Tehált biztos valamit én rontok el.

    Amúgy azt a mai napig nem értem, ,igaz írom hogy jól mennek a domain-ek de csak DNs only modban, mert ha proxied-ra átteszem akkor kb 15-20 mp mire a nyito oldal bejön de utána kuka az egész.
    Egyenlőre ma meló után az Nginx Proxy manager esetén visszateszek egy régebbii verziót aztán meglátjuk mit dob.
    Amúgy Proxy manager-nál van annyi újdonság hogy lehet Cloudflare tokent megadni, akkor nem is biztos hogy kell a oznu/cloudflare-ddns image?

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák