Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz haddent #1523 üzenetére

    Hi haddent, köszi , hogy mindig ilyen jól és pontosan fogalmazol, ez nekem sokat segít.

    Owncloud-ra még azóta sem volt időm feltenni sajnos, igaz konkrét docker-compose fájlt nem találtam, amiben csak a paramétereket kellett volna áltírni ( githib és Owncloud dev-es oldalt is néztem).

    DIY NAS-om mely OMV-s alapokon mentm leváltottam egy Synology DS423+-ra amibebena Dockerezés 99%-ra ugyanaz, néha 1-2 dolgot másabb mint a megszokott.

    Nextcloud-ot sokáig használtam, aztán elengedtem , mivel a dashboard része/böngészés eléggé lassú volt, mégha pár fájlt/fotót/stb osztottam meg másokkal is.
    (Nextcloud + mariadb-t használtam, próváltam a Nextcloud All in One-t is de nekem ennyi plussz alkalmazás nem szükséges)
    Syno esetén Syno Drive és FileStation az ami megolgás lehet, de egyik fapados , másik nem rossz (FileSattion) viszont gondoltam Docker alapokon építkezem.

    2. kérdésem, mint annó letöltések/töltésekkel/törléssel kapcsoaltban írtam, szerintem tárgytalan, mert a letöltött releasek-re érzékeny vagyok ha szar, , igaz sokat Qbit RSS-el töltök le, de akkor megadom magamnak a kényeztetést, hogy hetente 1 sör melett a letöltött anyagaimat törlöm, minthogy automatikusan töröljem időközönként.
    (Mivel család bővült így van úgy hogy 1-2 hónapig filmeket törltök le, és darabokban nézem meg, mert a hobby/szabadidő lekorlátozódott :DDD )

    Köszönöm az infót és segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák