Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz total90 #9830 üzenetére

    Először ki kellene próbálni, hogy igazi véleményem lehessen :), addig csak a videók alapján...

    Az első AVATA-hoz képest kicsit játékszernek tűnik, de saját tapasztalat még nincs. Ha megoldották, hogy ne boruljon fel egy erősebb fordulóban, az jó lenne :) Az Ocusync 4-en kívül más előnyét így videók alapján nem nagyon látok. A motion controlleres flipek és turn-ök nem tűnik nagy számnak, manuálban sokkal látványosabban meg lehet csinálni és kombinálni. Kíváncsi leszek, hogy sikerül élőben a manővereket váltani és közben irányítani is azoknak, akik nem manuáloznak...

    Van Action 3 és 4-es kamerám is, ugye az avata 1-ben action3-as hardver van, az avata 2-ben action 4. Nekem eleve a 3-as felvételei szebbnek tűnnek, jobban szeretem őket. A 4-es videói fakóbbak, tompábbak. Egy-egy élményrepülés után nem fogod fényelni a videókat, hogy szépek legyenek, csak visszanézed és kész. Lehet le is törlöd azonnal megnézés után. Szóval az számít ilyenkor, ami a kamerából nyersen kijön, abban pedig az Action 3 nyer nálam és azoknál akiknek mutattam.

    A Goggles 3-ra kíváncsi vagyok, a 2-es kényelmetlen és nem látom rendesen a képet, a fiaim sem. A V2 hibátlanul fekszik és tökéletesen látható, inkább ezzel használom ha lehet. Nem értem miért csinálták ilyenre a Goggles 2-t, egyszerűen rossz a méretezése...

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák