Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syIex

    veterán

    válasz majestic #9009 üzenetére

    30k az eredeti ára, szóval 20-25, ha szerencséd van szerintem.
    A kérdés, hogy tudsz e számlát adni róla, hogy garancias.

    #9008; Van benne valami. Kb 70el lenne olcsóbb, az pont a Care ára.
    Bár ez nem az amiről te beszélsz és adásvételit is írna plusz Caret is segítene be aktiválni, de lehet maradok a biztos forrású viszont eredeti áru Mini 3 Pronal.

    [ Szerkesztve ]

    The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

  • forceberg

    veterán

    válasz majestic #9009 üzenetére

    Szóval az előző gép elszállt, aztán az új géppel a teraszon szeretnél gyakorolni? ;]

    (#9010) sylex1 : adásvételi esetén sem bizonyítja senki a származást. Max. annyival bentebb lehetnél probléma esetén, hogy a polgári perhez lenne papírod is. A te döntésed, én ilyenekbe már nem megyek bele, mert egyszer majdnem ráfáztam.
    Kb. 10 éve jártam úgy egy használtan vett objektívvel, hogy a rendőrség jött érte házhoz. Lopott volt, ami úgy derült ki, hogy bevittem a márkaszervizbe átnézésre és a kicsit megnyúlt gumigyűrűt kicseréltetni.
    Én megúsztam, mert már továbbadtam, mire jöttek érte. A rendőrségnek átadtam a vásárlásom információit. Netes hirdetés, email-ek. Akinek eladtam, ahhoz meg valószínűleg elmentek és elvették tőle. Akitől elvették, az meg elkezdhette perelni azt, akitől én vettem, vagy azt a személyt, aki már nem tudta igazolni a vásárlást.
    Ugye, ha nem viszem be a szervizbe, akkor lehet sosem derül ki, hogy lopott, csak ott biztos a szériaszám alapján rátaláltak.

    A DJI rendszere meg ugye online.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Új hozzászólás Aktív témák