Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz t72killer #875 üzenetére

    Szinte biztos hogy nem!

    Használt gépre legjobb tudomásom szerint nem lehet care-t "kötni"!

    "viszont ezzel az "eladja az úsztatott drónt" dologgal beleültetted a bogarat a fülembe, érdekes kérdés, hogy miért is ad el valaki egy high-end drónt úgy, hogy nincs effektíve utódja a piacon"

    Nem akartam, elnézést.... :B :R

    Természetes, hogy használt eszköz vásárlásnál az ember mindig "fél" az átb@szástól...
    én is ilyen vagyok, sőt talán az átlagtól jobban körültekintőbb vagyok,,,legye az bármi....DE!

    Saját példámból is azt tudom mondani,,,a P4-et a piac legolcsóbbjaként adtam fel hirdetésbe, és semmi álltalam tudott baja/hibája nem volt...
    Egyszerűen csak eladni szerettem volna, nem pedig hírdetgetni hónapokig!
    Elmondta a vevőm, hogy ugy jött, hogy alkudni akart még abból is, de mikor látta/érezte milyen eladó vagyok, meggondolta magát...Nem találta értelmét...Így a+1aksit is kifizette, mert emberi áron adtam, én pedig mellé raktam még neki az ND4-ND8 szűrőket ajiba...MOndtam hogy a CPL-t megtartanám, mert én meg azt használom többségében....aztán mikor kiderült számomra, hogy a P4pro-ra nem jó a szűrőm, felhívtam, megkérdeztem a címét, és a CPL.t meg a szűrő tartó dobozt is megkapta ajándékba....
    Ezzel nem magamat fényezve,,,csak mondom, van amikor a vevő, és az eladó is megtalálja amit keres!

    Hiszem hogy van az a "kategória" aki megveszi, kiderül, hogy valóban nem tudja használni, mert nincs ideje(mint én a racer settel) vagy nem tud belőle pénzt csinálni pedig azért vette stb.... ezért adja el!
    Itt embere válogatja, mennyi bukót hajlandó beáldozni,,,ismerek olyan embereket, akiknek kevésbé számit,,,de annyira viszont 7sidó hogy ne álljon a polcon,,,ezért jelentősebb bukóval is hajlandó megválni egy egy nagyobb értékű cucctól...

    Szóval csak azt akarom mondani, nem minden használt drón esett, úszott, pusztult a piacon.....szerintem...

    Ugyanakkor valóban körbe kell nézni, mert láttam én is a piacon pár "kupecet" ahol relative nagyon olcsón lehet kapni, olyan "csak kipróbált,"meg "bemutató" gépeket.....hogy túl szép hogy igaz legyen...ha pedig túl szép, az valszeg nem is igaz.....
    szerintem a realitásokat kell keresni a piacon is...

    Én pld elmondtam a vevőnek, hogy eladhatnám neki 12xrepült gépnek az enyémet, emrt olyan állapotban van, és az uj aksimban ennyi ciklus van!....Nem fogok hazudozni,,,,ott az első aksim 90+ciklussal is,,,meg a másik 2 aksi, tkm tudja mennyivel.....de a gép hibátlan....
    Vagy.....menjen és vegye meg a "csak kipróbált gépet" ami csak 12 x járt a levegőben....közel egy évesen,mert már csak 3 hónap gari van rá.....persze :U

    Szóval járd körbe rendesen,,,de a használt piac sem az ördögtől való....szerintem :U :B

    Persze nyílván megnyugtatóbb érzés, hogy minden percét ismered a gépednek....
    Ezt már majd te eldöntöd.... ;) ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák