Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz jozsi252 #5383 üzenetére

    A jelátvitelt simán meg lehetne oldani olyan, opcionálisan kínált extraként, ahogy pl. a Parrot Disco Mod, hogy a mobilinternet-hálózatot használja és ahol lefedettség van ott tud repülni (az Amazonas dzsungelében meg használhatja a saját átvitelét, mert ott nincs nagy Wi-Fi - meg más sem - interferencia). :D Mondjuk tény, hogy jelen pillanatban az akku a szűk keresztmetszet.

    [ Szerkesztve ]

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz jozsi252 #5383 üzenetére

    A helyes megoldás az lett volna ha kiadja a P4 szériát egyben, hogy a felhasználók el tudják dönteni mi kell nekik:
    Phantom 4
    Phantom 4 Advanced
    Phantom 4 Advanced+
    Phantom 4 Pro
    Phantom 4 Pro+
    Phantom 4 Pro Obsidian vagy amit akarsz.
    Phantom 4 RTK széria.
    Aztán facelift: P4Pro+ v2.0 (ezt még megértem miért késett)

    Tessék válassz... nem ám egyesével kiadogatni, hogy a hülye gyerek 3x-or cseréljen drónt másfél év alatt.
    Ha tudom anno, hogy lesz Advanced+ eszembe nem jutott volna a sima P4-et megvenni akkor.

    Ha nem létezik más gyártónál akkor az azt jelenti, hogy nem is kell fejleszteni tovább?
    Nem kell semmin sem gondolkodni? Csak ugyan azt kiadni mindig más néven?
    Most már azon sem fáradoznak úgy látom, hogy valami új drón dizájnt csináljanak.
    Hol van a vízállóság amiről már oly régóta beszélnek? Az is egy új út lenne. Már van vízálló drón nem is egy.
    Amit most te az Air 2-be kapsz az tudod mi? Egy szoftveresen felmókolt Mavic 2 barátom. SZOFTVERESEN. A Mavic 2 nem tudná a 4K 60FPS-t? Ugyan ki hiszi ezt el?
    Akinek kell a 4K 60FPS az most rárepül az Air 2-re év végén meg kiadja a Mavic 3-at ami ezt már szintén tudja majd. Ez nem előrelépés ez pénzlehúzás ahogy mondtad.

    De tessék akkor ott a Skydio elkerülő rendszere. Bele lehet eszkábálni a DJI drónokba is.
    Szted mikor fog az bekerülni? Sztem nem mostanában. Erőlteti ezt a szinte semmirevaló AktívTrekket ami a DJI trailer videókba jól néz ki, de a valóságban meg bokrot fog aztán amikor Care-el viszed cseréltetni kinevetnek, hogy haha nem rendeltetés szerű használat.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák