Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VANESSZA1

    őstag

    válasz t72killer #1947 üzenetére

    Mondjuk nálam már köröztek a Mavic körül a madarak.., és elég érdekesen néztek a tesóra :)
    Én megértem, hogy a környezetre vigyázni kell, és bár szép lenne a Gemencben röpködni, és vaddisznót, őzeket videózni, de a jelenlegi 3000+18000 Ft-os díjat tuti nem fogom nekik kifizetni.
    Abban igazad van, hogy nem csak a drónosokat kell szívatni a környezetvédelemmel, hanem a többit is.
    Szerintem M.o.-n is lesz valami díj, mert éhes a király, és éhes a királyi udvar.
    Ausztria szerintem csak olyanoknak éri meg akik nagyon sokat túráznak kirándulnak ott, vagy ott élnek. Én is csak ezért kérvényeztem, bár hogy rohadjanak meg első körben visszadobták, mert a német biztosító a fedezet et EUR-ban adta meg és azt nem fogadják el csak az <750000 SZR-t. :W

    Abban is biztos vagyok, hogy ez a sok lihegés hamar lecseng majd, mert ez ugyanolyan mint minden mással kezdet kezdetén. Az elején korlátozzák, így-úgy, de ahogy általánossá válik más lesz a kép.

    [ Szerkesztve ]

    Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

  • csobi1

    tag

    válasz t72killer #1947 üzenetére

    Én már nem is aggódok ezen a drónengedélyes baromságon. Kint a külterületen majd csak nem hajkurásznak minket,városban meg nem röptetem. A nagy környezetvédőkről meg csak annyit,hogy ők is kocsikkal járnak,áramot használnak..stb,tehát aktívan részt vesznek a környezet szennyezésben. Sok dohányzik is és a csikket nem teszi zsebre. Bla..bla..bla..Nagy hűhó semmiért

Új hozzászólás Aktív témák