Új hozzászólás Aktív témák

  • P3Dr0

    senior tag

    Sziasztok!
    Gondoltam,hogy megosztom örömöm a FB-on a DroneHungary csoportban miszerint tegnap meglett a drón jogsim itt Svédországban.
    [kép]
    Leiirtam,hogy kb. hogy is mentek a dolgok meg,hogy 250 gramm alatt elég regisztrálni nem kell vizsgát tenni és,hogy mi mennyibe is került. Gondoltam a plusz infó sose árt olvasva a magyarországi kaotikus helyzetet...
    Kis biztatást is írtam azoknak akik még a vizsga elött vannak. Bár igaz én Svédországban élek és minden országban más-más dolgokkal bövült az EU. szabályozás de magyarként úgy éreztem más honfitársammal megoszthatom örömöm és talán ebben az elszomorító helyzetben kis ösztönzést is nyújthat a posztom. Elvégre ez egy nagyon szép hobbi nemszabad feladni akárhogy is próbál ellehetetleníteni egy állam.....
    Sajnos hatalmasat kellett csalódnom az egész dronehungary-ban mert se szó, se beszéd azonnal törölték a posztot amit írtam.
    Ez egy eléggé ellenszenves gesztus volt a részükröl, és én befejeztem velük soha többet nem fogom még a videoikat sem megnézni.
    Egy pillanatra már az is megfordult a fejemben,hogy lehet talán ök is benne vannak nyakig annak a helyzetnek a kialakulásában ami jelenleg MO.-n van. Kitudja.....

    Ès akkor az eredeti kérdésemet feltenném itt is hátha kapok töletek segítséget és nem törlödik a posztom :)

    Ha külföldi drón jogsim van és MO-ra megyek és ott repülni szeretnék mit kell tennem,hogy a repülés legális legyen? Ugy hallottam van valami app amit le kell tölteni és annak segiségével kell repülni. Légtérfoglalás még mindig kell? :U

Új hozzászólás Aktív témák