Új hozzászólás Aktív témák

  • Zalaym

    tag

    No ma megjött a várva várt Mavic Pro-m! Karácsony nekem idén már nem is kell. :DD

    Ez valami eszméletlenül király cucc! :)) Megnéztem róla szerintem szinte az összes bemutató videót, tesztet, kicsomagolást... de erre nem számítottam. Olyan minőségi a gép, hogy besz@rás. Az alap csomagot vette, de rendeltem külön egy akkut, így hamar feltöltöttem mindent és már ki is repültem őket ma... kétszer. :B

    Az első kettőt az a DJI Go 4-el, a második kört meg Litchi-vel FPV-nézetben VR szepüveggel. (telefonberakós Xiaomi VR Play) A teló amúgy egy Xiaomi Redmi 3S, tökéletesen viszi mind a két programot, csak sajnos a VR-hez kicsi a felbontása, nagyon látszanak a pixelek. A céges telóm egy S7 EDGE, majd tesztelem azzal is.

    Csináltam persze néhány videót is, ultragagyik lettek, de a képminőség megint leverte az államat. 55"-os UHD tévén kristálytiszta, tűéles kép.

    Az egyetlen negatívum, hogy a videókat visszanézve egy zavaró vibrálást látok a képen, de ez csak menet közben jelentkezik, ha megállok, azonnal rezzenéstelen tűéles a kép. Tehát a gimball szépen teszi a dolgát.
    Ez nem is remegés, hanem olyan, mintha vibrálna kicsit a kép. de nem is mindig az egész, inkább a kép alján vettem észre. Majd csinálok róla valami vágott anyagot és felteszem, hogy megnézzétek.

    Volna erre ötletetek, hogy mi lehet? :F

Új hozzászólás Aktív témák