Új hozzászólás Aktív témák

  • total90

    veterán

    válasz Amarton #256 üzenetére

    Igen, arra gondoltam és köszi :R

    (#257) Karajev7

    Nekem pl. sohasem volt gondom és használom már pár éve. Volt gimbalom, most drón, mindegyikhez a gyári appot használtam és minden megy rendesen. Ellenpélda mindig van és csak azok írják le a véleményük, akiknél baj van/volt... szóval szerintem a legtöbb esetben nincs gond.

    (#263) qpakcovboy

    Szerintem ezen nem kell paráznod. Tudok 2 sztorit is, hogy a DJI mennyire jó arc ha gari jön szóba :K
    Haver nekirepült egy fának sport módban izomból. A propellerek ripityára törtek, a drón jó 20 méterről a földre esett. A log-ból kiderült, hogy az egyik motorral elvesztette a szoftver a kontaktot. Gari időn kívül kicserélte a DJI :C
    A másik az én drónommal volt, elveszítette a GPS jelet és megfürdött... log adatok küldése DJI-nak és ment a csere ;)
    Egyébként én jó messze repültem, meg erdős volt, de még a gyári megadott értéken belül, ezért szó nélkül cserélték.
    Még hozzátenném, hogy az egyik ismerős természetvédő és minden nap csinál felvételt egy területről már kb. 2 éve. 5-6 akkut fogyaszt el egymás után, akkora területet kell berepülnie és simán bírja a drón.

    Ha nincs jó, ló a szamár is.

Új hozzászólás Aktív témák