Új hozzászólás Aktív témák

  • MaYDaN

    tag

    válasz .LnB #19 üzenetére

    Nem sokszor ugyan, de én is találkozom magyarokkal. Csibe nem én vagyok az én nevem a játékban m a L L o Y és 15-ös szintű vagyok. :)

    Nekem is bejött az új frissítés, bár még nem nagyon tudtam kipróbálni, de a menü tényleg pöpec, meg a statisztikai rész is. De többet még nem nagyon tudok róla mondani. Stoker-t meg majd akkor próbálom ki ha free lesz ideiglenesen. Mondjuk meg voltam győződve, hogy Turtle lesz a következő kari, no de sebaj. :) Már csak kettő max. három (Turtle, Thunder, és esetleg Aimee, ha nem törölték végleg) várható elvileg, legalábbis rövid távon.

    Alienware-es kártya megvan és az ingyen fragger is, meg most már a phoenix. :)
    Bevallom credit-ből eddig csak a legelején az Arty-t lockoltam ki mást nem. Azóta gyűjtöm, hogy majd amikor kint az összes karakter akkor majd sorban feloldom ami tetszik. Lehet, hogy hülyeség, de most már így lesz. :D
    Amúgy ezek az új ládák menyire jók, mit dobnak amit a többi nem? Egyet nyitottam 1000 credit-ért, de nagyon hurka kártyák voltak benne, max silver csak. :( Nem tudom van-e értelme. Mondjuk, ahogy olvasom Te nagyon rápörögtél, úgyhogy biztos jó. :D

    Egyébként sajnálom, hogy itthon annyira nem népszerű vagy nem ismerik, mert nagyon jó kis játék szerintem. Bíztam a régi ET és RtCW játékosokban, de valahogy még nem találták meg. :D Mert ugye azok is Splash Damage-s gémek voltak és imádtam őket, rengeteg órát beleöltem mindkettőbe.

    Kéne ma is nyomnom, de most meg van kulcsom a Battleborn Closed Technical Test-re, azt is meg kellene nézni, ha már Overwatch-ra nem küldtek. :)

    Majd az irományodra kíváncsi vagyok a témában. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

Új hozzászólás Aktív témák