Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gondolkodom a vételen PS4-re, TS300RS kormánnyal. Kicsit hezitálok ezen mert:
    A Dirt rally 1-et most is tolom (szintén PS4, fenti kormány) only PSVR módban.
    Olvastam jelenleg 2.0-höz nincs semmilyen VR mód, a PSVR is legalább 1-1.5 év mire kijön. (Lenne rá nagy igény? Remélem igen)
    A PC-hez van HTC, de kétlem hogy ezért megvegyem inkább PC-re egy több éves G27-es kormánnyal... :U
    Ráadásul PSVR érdekesmód jóval kényelmesebb is számomra, a Playseat Challenge székben ülve...
    Ma megvezettem pár pályát NoVR módban, megnézve mennyire szoktató, nem volt rossz asszem, szokhatónak érzem....
    PC-n egy warez verzióval kipróbáltam 2 napja a Dirtrally2.0-t, ott az elején vegyes érzéseim voltak, aztán kezdem megbarátkozni vele... De ugye a 7-9 éves g27-es kormánnyal nem sikerült valami jól beállítanom a FFB-t! Egyszerűen nem volt úton rázkódás! :F DR1-gyel T300RS-sel jól sikerült beállítanom FFB-t, jó érzés volt ahogy a kavicsos úton még az egész széken is érezhető volt a rázkódás és emellett mégis könnyű volt kormányozni. :) A g27 kormánnyal egyszerűen nem tudott érvényesülni...
    Kicsit félek, hogy nem csak kormány miatt nem volt rosszabb a ffb, hanem globálisan is, T300-tel is más lenne a 2.0-ban.... remélem nincs igazam... :)

    Köszönöm a válaszokat előre is, akiknek van T150-T300 kormányuk és leírják a tapasztalatukat, azoknak szintén. :)

    Ja és még valami. Van logikusabb magyarázat arra hogy a digitális deluxe edition jóval drágább (kábé 8e-rel)
    drágább mint a dobozos?! (PS4) Akár digitális akár nem, mind2 ugyanazt a tartalmakat adják, nem? (DLC, Season 1-2, stb. is)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz PR0JECTNR56 #391 üzenetére

    Finnország? Görögország? :F
    Remélem jönnek azok is... Kedvencek voltak, főleg a finn rally.

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz snecy20 #394 üzenetére

    Az kétségtelen. :) Piszok gyors rally tudott lenni, de még a legveszélyesebb is. (és legizgalmasabb) Nehogy véletlenül becsapódjunk egy fába, elveszve az első kerékmeghajtást és ezzel el is bukva a versenyt. :D
    De sztem a monte carlo is nagyon veszélyes tudott lenni, egy rossz kanyar és szakadékban végzed magad. Utálom is rendesen. :((( :DDD

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok srácok, ismét én! :)

    Ismét gondolkodok a DR2.0 vételén, mivel már megjött a VR. Rádasul 50% off.
    A Dirt Rally 1-et imádom a PSVR-rel és Thustmaster T300 kormánnyal, Playseat Challenge-vel... (2 napja is toltam 2 órát.)
    Viszont mivel még semmi bejelentés a DR2 PSVR verziójáról, kicsit bizonytalan vagyok, hogy várjak még az esetleges PSVR verzióra még kb 1 évig, amire hááát... nem túl sok esélyt látnék, mert hamarosan itt a PS5 sztem.... (Tudom, Sony már bejelentette hogy visszafelékompatibilitás is lesz, de hagyjuk.)
    PC-n van HTC Vive-om, egy még mindig strapabíróan működő Logi G27-em is és AKRacing Premimum V2 székem. Hát nem teljesen ugyanaz lesz az érzés talán, de ha csak VR portot vesszük figyelembe: HTC Vive lenne a jobb, még a DR1 esetében is? :D (gépem az aláírásban)

    Illetve, most is úgy van hogy ha Deluxe-t veszem meg, akkor megkapom az összes dlc-t, beleértve a nemrég megjelent Wales és svéd pályákat?
    (Elég rossz húzás, hogy most már a pályákat pénzes dlc formában bővítik, nem csoda hogy a steam értékelések alapján nyomába se ér az első résznek... :(( )

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz ndlx #1522 üzenetére

    Hát a Dirt Rally 1 bétaként/Early Access-ként indult, nem? Aztán egyre bővítették játékot a Full release-ig beletették a svéd pályákat, rallycross-t és a Hill Peak-ot...

    "Csak a plusz pályákat adják külön." Bocsi, de ezt nem teljesen értem... :U A Deluxe Edition az alapjáték mellett, csak a plusz autókat adja?! Februárban még úgy hallottam hogy Season-ökbe osztják fel a később hozzáadó pályaszakaszokat...

    GalaHU Igen, már VR topic-ban is kaptam választ erre. Ennyi. Marad a PC.

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Még egy kérdés:
    Néztem a Season-ök tartamait és időpontjait. A Yas Marina Circuit, Abu Dhabi és Killarney International South Africa azok SS (SuperSpecial) rally szakaszok, mint a Colin McRae Rally 04 és 2005-ből?
    11-12 rallyhelyszín lesz a játékban az év végére ahogy számolom. Ez több mint 2x annyi mint DR1-ben. (5) :)
    Az amerikai Pikes Peak kikerült..?

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Na már meg is vettem a game-t. Sikerült belőnöm a kormányt és a vr-t. Nagyon állat! :)) Jobb mint a DR1!
    Egyvalamit észrevettem, amiről korábban is olvastam hogy htc vive-nél az alapértelmezett poziciója kicsit hátrébb van, mint valójában. De úgy néz ki hogy csak a Mini Coopernél van ez. Más találkozott ilyennel? Remélem hamar javítják. Mini Cooper volt a legnagyobb kedvenc a DR1-nél. (Persze volt gyorsabb kedvenc is: Subaru Impreza 2001. Kár hogy itt már dlc-ként lesz, de m1.
    2-ben több kedvenc is lesz, '60-as Lancia és Alpine is nagyon tetszetős. Nektek mi a legkedvencebb verdátok? :)

    Az Events-nél észrevettem hogy 1.2 milla Cr állt rendelkezésre. Elég soknak találtam... Lehet hogy ez Deluxe Edition része volt? :F Elköltöttem az 60%-át Engineer skillek fejlesztésére... :)
    Valamint az minden játékos számára van, hogy minden autóosztályból elérhető 1-1 autó a kezdetben?

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Meg is van a Koryfi Dafni, a kedvenc görög pályám. :D
    Természetesen itt is elhibáztam először a cél előtti éles kanyart, mint az 1-nél. :DDD

    Más: Nálam a VR-ben (HTC vive) elég kicsik az UI. elemek és kicsit össze is vannak zsugorodva az arányuk. ('keskenyek') Míg most Desktop módban indítottam el a játékot és a 32" -es fullhd moncsimon elég nagyok. (Ami az jó) De VR-ben elég kicsik... A menet részidőket szinte lehetetlen jól leolvasni... :U
    Van erre valami fix, workoraund?

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz GalaHU #1701 üzenetére

    És ennek ellenére az igazi verdák pedáljait (utcai) cipőkkel [kénytelenek vagyunk] kezeljük... :D

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

  • wollnerd

    aktív tag

    Tegnap a Finnország hallatán újra mentem rally-zni vr-ben, htc vive-al. :D
    Észrevettem hogy milyen vajsimán futott nálam a játék! Sehol nem volt microlag. Csodás volt, hamar beleélveztem a rally élménybe. :) Régebben nem volt érezhetően ennyire jó és 60/90 fps-es a futásteljesítménye. Javult a patch-okkal, bár lehet hogy SteamVR frissítésnek is köszönhető, mert más játéknál is észrevettem mintha. pl. Elite Dangerous. :)

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák