Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Mikor kapom meg az Evo VI-ot :F
    Nincs benne még a játékban. Vagyis nem látom, meg megvenni sem tudom. :F

    A fizikához hozzászólnék. Na, mivel gyűjtöttem egy kis CR-t így tudtam javítani a gépet (95-ös Subaru) elkezdtem a rally bajnokságot. Az elsőn túl is vagyok.
    Hát szomorú vagyok a murva fizikával. :(
    USA, argentína, lengyel, olyan egy kaptafa a fizika érzésre. Nem látok különbséget köztük...
    Mintha mindegyik szakasz egy murván lenne. Azért egy kemény usa és egy poros argentín között legyen különbség.Az egyben volt különbség lásd finn és wales.
    Itt semmi. Oké, mindenhol ajánlott gumival mentem (medium) de akkor is.
    Akkor a kövek az úton.
    Lásd walesi szakaszok az első részben. Ha egy kő volt a pályán és megtaláltad érezted mint force feedback-ben, mind fizikában. Itt semmi. Rámentem és mintha csak dísz lenne.
    Akkor a kanyar vétel is érdekes. Ha egy picit keresztbe vágod a verdát akkor neked már semmit nem kell csinálnod. Simán driftelsz egy szépet és kijössz a kanyarból... Mintha a játék előre be lenne így állítva.
    Kicsit lelombozó. Ha ez egyben keresztbe vágtam, nem mindig jöttem ki belőle mert lecsúsztam az ívről. Itt simán tolom keresztbe. :DDD Jah és gyári FF beállításokkal vagyok. Még nem finomhangolltam...
    Az aszfalt viszont nem rossz. Van különbség vizes gravelen száraz gumival és vizes gumival. Ez tetszik. Ez jó.
    A lengyel hangulatos. A grafika szép. Full hd-ben high-on simán megy röccenés nélkül. Gyönyörű.

    Egyelőre kicsit keserkés a szájízem a játékkal kapcsolattal. Remélem javítanak rajta majd idővel.
    Jah és 4wd autóval próbáltam huzamos ideig.
    Oh, még valami. Érdekes az argentínon néhány bukkanó. Olyan érzésem volt vagy 2 szakaszon, mintha a Colin 2-ben ugratsz egyet és leesel mint a tégla. Semmi fizika nem volt benne. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák