Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz emitter #121 üzenetére

    No én szerintem nem árufeltöltővel beszéltem telefonon (sem), nekik lehet kissebb a "hatáskörük". De szerintem simán csak rendes volt a Törökbálinti.
    Telefonon is és előben is kedves volt a csaj, és még nem is nézett ki rosszul. :)

    Melyik Loggert veszed, a 3500-asat vagy a 4000-set ?
    És honnan ?
    A 4000-s a Conradnál akcióban van (asszem 14e helyett 12e).
    Én is azt vettem volna, ha nem sikerül az Aldiban (lehet így is majd lecserélem, előszöris meglássuk milyen ez, eddig csak a mikróval próbáltam; az 1260W-1280W, 750W mikróteljesítmény mellett - nem is olyan jó a hatásfoka...)

    Mondjuk nekem nem igazán sikerült különbséget találni a kettő közt, csak abban hogy a 3500-as 4 hónapig, a 4000-s 6 hónapig tudja mérni és tárolni az adatokat.
    És a 4000-t a Conradnál "Új" -nak írják.
    Viszont ez az SD kártyás megoldás nagyon jónak tűnik !
    A saját szoftvere se néz ki rossznak, de elvileg tovább tudod vinni az adatokat bármilyen programba is.

    Forrás: [link]

    Mutatja, hogy melyik nap melyik percben mennyi is volt a fogyasztás !
    (Bár azt nemtudom mekkora is lehet pontosan az adat felbontása, de lehet hogy másodperc alapú is akár.)
    És te állítod be a grafikonnak intervallumát.
    Meg külön tud kezelni 9 fogyasztót.

    [ Szerkesztve ]

  • mr_ricsi

    veterán

    válasz emitter #121 üzenetére

    "én is megkérdeztem, hogy nem rakná-e el nekem, azt mondta, nem.."
    Mivel akkor már egy darab sem volt belőle. De ha ezt megmondják, akkor a kedves vevő biztosan nem megy el az üzletbe, így meg volt remény, hogy esetleg veszel egy zacskó nápolyit például.

    Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Új hozzászólás Aktív témák