Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz t.imi #1735 üzenetére

    Nehéz ügy. Az 520 a klasszikus dupla kitben szokott menni 50 körül, kicsit már azalatt is. Én 40-ért adtam el az 510-esem, ami lényegében szinte ugyanaz. Így azt mondanám, hogy a váz és a 14-42-es kitobi együtt olyan 35-40 körül max, inkább picit alatta, így, ezzel az anomáliával még nehézkesebb lesz eladni.

    A 70-300-as 40-50 között szokott mozogni, állapottól függően.

    Az 50-es makró az zseniálisan jó obi, imádom. 1-1,5 éve még 70-80 körül is mozogtak, most már láttam 50 alatt is eladó példányt. Igaz az kétes eladótól volt. Én 50-60 közé lőném.

    Az EC-14 szintén szuper cucc, de nehéz beárazni, igazából az aktuális kereslet határozza meg, hogy milyen gyorsan mehet el. Én 70-80 körülre lőném be reflexből, esetleg lassan csökkentgetve majd az árat.

    Egybe meg se próbáld, csak a magamfajta nepperekre lehet egyben rásózni, de csak nagyon alacsony áron. :DDD A 70-300-ra lehet kereslet (bár épp én is szeretnék eladni egyet :DDD), az 50-es makró sem fog a nyakadon maradni. Az EC-14 már inkább aktuális kereslettől függ, a váz és a kitobi lesz az igazán nehéz dió. :(

Új hozzászólás Aktív témák