Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz DonMaster #8120 üzenetére

    onmagaban az hogy felmondta a szerzodest a T-al mar az szazmillios nagysagrendu kieses legalabb szerintem... van racio abban amit irsz.
    Mondjuk kiegesziteskent hozzatennem hogy nem feltetlenul gonoszsag meg minden hataron tuli profitehseg van abban hogy pl a T milyen arakkal dolgozik vs Digi. Osszehasonlitva a technologiat amikkel operalnak es ahol mukodnek, hat az onkoltseget nem irigylem a Tnek es a tobbtizeves rezes vonalas halora ugy tudom ellatasi kotelezettsege van.. A digi meg bejott, epitett ethernet halot SOHO elemekbol olcson, aztan mikor lement az optika ara (es nem csak az osoreg draga ATMes optika volt mar E1/T1 vonalakkal meg IP over ATM, ez mar sokaknak szerintem sokat nem mond) akkor meg elkezdett FTTH-zni es terjeszkedni ha novekedni akart tovabb a paneleken tul... Egy telefonhalozatot meg szerintem nem lehet soho elemekbol osszebarkacsolni ott azert szerintem szigorubbak az SLA-k mint egy altalanos netre/voip szolgaltatasra, de cafoljon meg valaki ha ismeri a szamokat..

    [ Szerkesztve ]

  • bajusz15

    senior tag

    válasz DonMaster #8120 üzenetére

    Baromira félhet a 3 másik, ha a Voda még csak-csak letett valami jót, de a Tmobil szerintem drágított is ( azt még azt a szerencsétlen 150 percet is lecsökkentette 90-re ) és nyomj a vásárlókat a "ha jobb csomagra vágysz, fizess többet" irány felé. Mert a kis csomagok szinte alig érik meg. A Telenortól sem várok mást (ha ők egyáltalán változtatnak majd).

    Az, meg hogy a pénz az úr és sokan ez alapján választanak, egyértelmű. Az viszont, hogy átváltanak, merthát ki az aki még ad 50 gigát 1000-ért, majd rájönnek, hogy szinte semmi lefedettség (legalábbis vidéken nem valószínű, BP-en talán), akkor megy majd az amit írtam, hogy szidják az egészet és nem nézik, hogy ez még kezdetleges, hiába a jó ár, az csak azért van, hogy menjenek az emberek tesztelni. Szóval lehet elhoz 100.000 előfizetőt, de ha kiderül - én kívánom, hogy ne így legyen, én sem gondolkoznék azon a mobilnet csomagon - hogy szar, akkor mennyien fognak maradni abból a 100.000ből?

    Pár év múlva persze elér(het)i a "normális" lefedettséget, de akkor már nem hinném, hogy 1000 lesz az az 50 giga ( vagy ki tudja mennyit adnak már akkor )

Új hozzászólás Aktív témák