Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor9991

    őstag

    válasz trec12 #796 üzenetére

    Sajnos nem lehet tudni, mi okozza a késlekedést, lehet tényleg kovlaj122 jól tudta és tényleg meg akarták venni a vodát amikor volt olyan pletyka, hogy eselteg kivonulna innen, akkor meg már nem is lett volna kevés az a 10Mhz frekvencia 10 milliárdért, a hiszen járt volna elég nagy szelet a tortából a vodával együtt.De nem lett eladó és óriásit szívtak.
    Az is lehet, hogy a ginop pályázatokon nyernek egy vagon pénzt (ha pályáztak) és sok olyan településre is elviszik az optikai hálózatot ahol jelenleg nincs nekik, így meg ugye bővülhetne a saját lefedettségük.De ez is csak feltételezés.
    Az is elképzelhető, hogy olyan lesz a tarifa, mint romániában, hogy a saját hálózaton korlátlan a mobilnet, a roaming hálózaton viszont csak 5GB használható, viszont lakóhely szerint differenciált tarifát nem gondolnám, hogy meglépnének, hiszen mi, magyarok ezt rögtön kihasználnánk ugye :) a saját javunkra
    Kemény roaming alkudozást a háttérben már el tudnék képzelni, hiszen ma, egy digi mobilos román simmel olcsóbb roamingban magyarországon telefonálni, mint itthon egy hazai feltöltőkártyással.Ez teljesen érthetetlen, hogyan lehetséges.Egy jó flotta is tud jó árakat nyújtani néhány száz vagy néhány ezer előfizetővel, egy komoly cég gondolom meg tudna állapodni a konkurenciával valami hasonló árakban, ha egy flottakezelőnek sikerül.Ahol én élek, olyan speedtest eredmények vannak, hogy néha talán csak én használom a mobilnetet.A 80-90 Mbit/s letöltési sebesség szerintem ezt mutatja.Ha jóval többen használnánk, azt én lehet észre se venném, a hálózat röhögve kiszolgálná, viszont jobban ki lenne használva ez meg a szolgáltatónak gondolom mindennél fontosabb, hisz azért építette.
    De ameddig minden mondatomban van:" ha, szerintem, gondolom, lehet, stb." ez mind csak feltételezés.
    A biztos az annyi, hogy már építik a tornyokat, valami tuti lesz.

Új hozzászólás Aktív témák