Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz trec12 #4134 üzenetére

    pedig de, azért 0lefedetségröl elérni egy legalább 90-99%-osat, nem megy egyik naprol másikra oké frekvencia van, de ahol ado toroyn lezs ott ilyen engedély olyan engedély ilyen izé olyan izé.,

    az hogy hamarosan indul az 100%, elkezdték felujitani az üszf-eket, valahgoy neekm feltünt az hogy van kivilágitott pult amin lyukak vannak, de üres, valyon mi lesz ott? csak nem mobilok? ez igaz nem sok csak kicsi de 1 jel ami arra utal, hogy hamarosan most már indulni fog, lehet nem dec31-én hanem valamikor januárban, de már nagyon hamarosan, Az rcs&rds(kinti Digi)-nél is 21mbits a max de korlátlanul, tehát élö példát vettem, alapul, azért az elmult években dolgoztak papirmunka fizikai kiépités stb, meg volt, ez idö allat,

    de itt a topicban sok infot nem lehet megtudni, kb anyit hgoy igy szar ugy szar igy enm tud ugy nem tud, meg iylenek,

    mondjuk azokat az ******* nem értem akik már most azt mondják hogy szar meg hogy nem lehet meg hogy ne álmodj ilyen olyan árrol stb.
    miközben még 0elöfizetö van 0szolgáltatással, árak nélkül.
    kb enyni erövel lehetne mondani hogy a repülö autó azért szar mert ************. közben még max terven van vagy filmekben(CGI)-ként

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák