Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz woodworm #71350 üzenetére

    Nah ha adot a szitu akkor ha azt irom hogy 1000mbits forditok mivel infoban m el kezdodo csak a mega van igy az m az a mega t jeloli bit az szerintem egyertelmu s az a secundom masodperc tehat 1000megabits . ha ezt ugyan abban a mondatban irom mikor leirom hogy 125mb/s egyenlo akkor adja magat hohy az m az mega t jelol a b mivel b vel a bit es byte kezdodik de meg egy gep ami 0 es 1 el dolgozik is kepes megkulonboztettni hogy ha elobb a bit et kiirtam es most nem akkor az nem bit et jelol tehat kizarasos es jozan paraszti eszel is az byte. Tehat 125megabyte/s .
    Irtam hogy kis nagy betut nem figyelembe veve de a szoveg kornyezet adja magat kis jozanparaszti eszel.

    Livius si ide vagy oda te irtl milibit et ami nem letezik . sima jozan paraszti eszkene felfognod majd lesz parevmulva.

    Milywn nagysagrend valtas?? 1000megabit az 125megabyte bitbol byteba valtunk 8bit 1 byte nincs itt semifele 1024 es valtas te mirol beszelsz???

    1000. Osztva 8 al az 125. Tehat ebbol kovetkezik hogy 1000megabit az egyenlo 125megabyte al szamolj utana nyugodtan. Szoljha igazam lett.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák