Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz 4Grider #68953 üzenetére

    Nincs USB-C a laptopon, szóval direktben kötöttem rá a LAN portra. Egy asztalit próbáltam, és egy laptopot. Igaz, hogy mindkettőn van egy avast, azt még megpróbálom, ha kikapcsolom, akkor mi lesz. Bár akkor meg minek a vírusvédelem, ha csak azt kikapcsolva jön a max net. :F
    Meg őszintén, beb@szna, ha 300mbitet megfogna egy avast, mikor az eddigi 100-as net 99%-a átment rajta. A gépek procija meg meg se mozdul a teszt közben pár %-ról. Azért nem ócska gépekről beszélünk. A lapos egy Asus gamer laptop i7-tel, a másik egy i5-ös asztali. A gigabit ennél gyengébb gépeknek sem kellene, hogy gondot okozzon.

    Laccoss:
    Azért nem szívesen tennék fel egy linuxot, hogy kipróbáljam. A live cd meg gondolom nem ugyanaz, mintha telepítve lenne. :)

    Mr. Janó
    Azt a módszert meg szintén nem preferálom, hogy kijönnek, a saját cuccukkal bebizonyítják, hogy jó, oszt én meg fizethetek...

    No mindegy egyelőre. Majd nézegetem különböző időpontokban. Kíváncsi leszek, hogy alakul.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák