Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Brandynew #66939 üzenetére

    Te is félreértettél, rohadtul nem tudunk mit tenni a sugárzás ellen, de van akinek a lelkét megnyugtatja, hogy feleslegesen a saját cucca nem sugároz a saját gyerekei és mások felé. Ok, csepp a tengerben, de leszarom, nekem így jó. Rengetegszer csak rohadtul későn ébredünk rá, hogy mi mennyire is káros.
    Szerencsére én nem panelban élek, nem sok wifis szomszéddal vagyok körbevéve, a földút túloldalán a szántóföld.. :)
    A mobiltelefonok sugárzását is el lehet bagatellizálni, de azért készült pár független kutatás, és bizony nem túl rózsás a helyzet. A zsebben mobilt hordó férfiaknál egyértelműen kimutatható az indikáció meddőségre, nem is csoda, hogy ebben a fenemód civilizált és rohanó európában a nők egyre nehezebben tudnak teherbe esni. De tőlem nyugodtan kelhet mindenki a párnája alá rakott telefonra, ami bizonyítottan rontja az alvás minőségét, én elfogadom.

    "11 Watt helyett 6-7 Wattot vesz fel kikapcsolt wifivel? " ITT a videó róla, nem csatlakoznak rá 8-an, mégis eléggé marginális a különbség. De megint félreértettél szerintem. Napelemes rendszerből nyerjük az áramot, rohadtul nem a költségek miatt érdekes nekem a fogyasztása. Itt is volt téma nemrég, az AC66U és a Broadcom-os ASUS-ok eléggé forrófejűek, ezen tud kicsit segíteni ha közel fele annyi hőt termel mikor nincs szükség rá, ergo nem tesz neki rosszat. Tudok olyat aki évek óta időzíti a routert, nem hiszem hogy emiatt hamarabb fog tönkremenni.

    "Tapasztalatom szerint, akik ennyire tartanak ezektől az elektronikai eszközöktől, rendre alsókategóriás mikrohullámú sütőt használnak, aminek nem annyira jó az árnyékolása; a lámpáikban pedig nem LED van, hanem halogén, vagy akár hagyományos izzó."
    Nálam csak minőségi LED izzók, és szalagok vannak mindenhol, a mikrónk is felső kategóriás beépített, úgyhogy lehet én vagyok a kivétel.. :)

    "Ja és a lekapcsolgatás/kihúzogatás meg a fokozatos amortizációját gyorsítja ezeknek az eszközöknek." Ezzel egyetértek, de ezt az egyre gyatrább minőség és leginkább a tervezett avultatás segíti elő. (az első izzó még mindig ég.) Erről az amortizációról amúgy egy motoros márkatársam jut eszembe, aki nem használja a motorján a markolatfűtést még nagy hidegben sem, mert akkor tönkremegy... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák