Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz l1k3_1t #108123 üzenetére

    Most októberek fixen van Magenta 1-em (úgy nem hiányzik, mert a szolgáltatások felét nem tudom használni mivel 36 km-re lakom a telepítési címtől :D, de ad egy fajta magabiztosságot, mert a mobilinternet az nekem kell).

    A DIGI-nél a három szolgáltatás az kb kőbe van vésve onnantól, hogy az Internet stabil, korszerű FTTH... a TV-nél a bitráta dolog az eléggé véleményes, de azt nem nézem, a Telefon meg ritkán van használva. Nos nekem két fontos dolog van a vezetékes Internet, ez az elsődleges, ez nem is okoz fejtörést. A másik meg a mobilinternet.

    Mobilinternet - DIGINET AKTÍV 50 | digi.hu

    Most ránéztem erre - mert előre tervezek, még akkor is, ha lehet, marad a Magenta 1 csak átírásra kerül másik családtag nevére - és ha nem marad a Magenta akkor vagy Netfone féle mobilinternet vagy DIGI, de mobilinternet az kell és kész...

    A DIGI ésszerű lehetne - ennek majd rákérdezek a Mobilnál is -, mert:
    1. Akkor van egy minden a DIGItől szolgáltatásom, ugyanúgy mint a Telekomnál
    2. Relatíve olcsón.
    3. Jelenleg 25 GB-om van, azt sem tudom elhasználni, és a DIGI 50-et havonta ígér, ami nekem bőven elég.

    Amit nem tudok, hogy mekkora a lefedettség, meg mennyire stabil, de a sebesség az finoman szólva sem nyűgöz le, mert az a szobámban a jelenlegi is veri, a garantált 0/0 meg nem sok jóval kecsegtet..

    Szerk. olvasom már az összefoglalót, a Lefedettség rendben, a

    A Hajdúszoboszló - Debrecen - Berettyóújfalu háromszögben oké. A Vodafone hálózatára nagyban támaszkodnak. Szóval vélhetően még gyorsulni is fog. 10-15 Mbps relatíve magas bitrátájú Amazon, HBO Max, Youtube Streamekhez is elegendő.

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák