Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz dethroner #41870 üzenetére

    39.heti
    1. SZTÁRBAN SZTÁR TV2 1 249 128
    2. X-FAKTOR RTL KLUB 1 073 024
    3. BARÁTOK KÖZT RTL KLUB 952 033
    4. HÍRADÓ RTL KLUB 914 262
    5. A KONYHAFŐNÖK RTL KLUB 887 676
    6. ÉJJEL-NAPPAL BP RTL KLUB 808 434
    7. TÉNYEK TV2 677 419
    8. SZULEJMÁN RTL KLUB 611 862
    9. FÓKUSZ PLUSZ RTL KLUB 609 571
    10. TÉNYEK KÜLÖNKIADÁS TV2 592 416
    végén a szám a nézettségi adatt. kb 10millio Maygar él az országban. ebböl jo ha van félmilionál Digi- szerintem még ha azt vesszük, hogy nem csak Digi-sek nézhetik hanem a többi szolgáltatonál lévök is. akkor is, a félmilio Digi elöfizetö-böl elgé nagy többség nézi ezeket a csatornkat.
    ezt gondolom egy Bundes NFL NHL stb nél nem tudod ekkora számban ahogy a Discoverx-nél sem lehet ekkora számban felsorolni nézetségi adatott. mert ugye jo ha fele enyni van, persze super Bowl-t én is nézek de annak több tizmillios nézetsége van. de az 1x-i esemény pont mint egy foci VB vagy Foci EB ami 4évente van ahogy olimpiai is. az évente kezdödö foyltatodo müsör mint egy PL BL stb. azoknak a nézetsége nem akkora mint ezeknek a mondhatni világ eseményeknek. tehát pont emiatt nem kéne letagadni hogy nem nézed nem rád ahnem akik ezt tagadják, hgoy nézik mert ugye az adatok enm ezt mutatják meg ha téynleg nem nlzed nem is tudod mi megy rajta ergo nem tudod hgoy rosz vagy nem, mert én egy TV csatornát nem ugy kezdek el nézni hgoyhalottam egy petykát és abbol döntöm hgoy jo vagy nem.
    a 300ft-al nincsen baj tudod mindneki rolla elöre. hgoy fizetni kell értük, az internet január1-én csökenni fog az ára. ezt is tudja mindenki, tehát majd január 1-ig kell várni és akkor ugyan enyni lesz a lista ár mint most és nem mint jövö honaptol . november és decmeberben , utána már megint megy le a diginél is az ára.
    ezt ugye sokan elfelejtették, persze csak akik internetre is fizetnek. nem is ez a lényeg, hanem az hogy amég a Digi kb 1000ft-os haszonnal dolgozik amiben a bekötés stb árakat is kikel fizese, ugy még ennél is kevesebb /tv elefizetö, ugy nézve szerintem valojában az nem 300ft hanem hanem jo ha 500 szerintem csak a Digi benyelt 200-at saját zsebböl, mert ugy tuti nagy lázadás let volna ha a másik szolgáltatoto 370-ért még Spilert is ad, csak annak nem 1000ft-os a haszna hanem 2500-3000Ft-os. amiböl köynebb lenyelni pár szzat mint alig ezerböl . én ugy gondolom hogy nem 70-al több a spiler ahnem jovval több legalább 150-200-al.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák