Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandus99

    őstag

    válasz Bandus99 #6613 üzenetére

    Nos beneztem Digi irodaba.
    Kezebe nyomtam az ugyintezonek a kikuldott levelet es megkerdeztem miert kaptam ezt.
    Serenyen begepelgette a rajta levo uf azonositot. Aztan csak pislogott es nem ertette.
    Na 2 perc utan megsajnaltam es kozoltem hogy azota en lemondtam a szolgaltatast lehet azert nem talal a rendszerbe.
    Aztan elmondtam hogy ezt lehet azert kaptam mert javitottak nalam egy belterit de az nem miattam romlott el nem allitgattam el nem ontottem bele kakaot stb.
    No bement fonokhoz erdeklodni mi a teendo.
    Kijott es kezembe nyomott egy A4es papirt ures sorokkal rajta es mondta irjam le par sorba hogy hogy is volt ez es hogy nem tartom jogosnak stb stb.
    No en megtettem leirtam hogy 2007 ota van hasznalatban a belteri es hogy az O tulajdonuk es hogy elore szoltak ha az en hibambol kell javitani akkor kiszamlazzak de hat jelen esetben szo sincs rola egy kis panelt cserelt a szerelo es hogy tessek torolni a szamlat mert nem jogos.
    Na ezt leirtam ugyintezo alair stb majd lemasolta 1pld nekem eredeti marad nala megy majd kozpontba ahol 30 nap alatt valaszolnak.

    Osszesegeben meglepoen korrektul kezelte az ugyet.
    Mondjuk meg varom a felszolito csekket miutan lejar a fizetesi hatarido.
    De igy hogy van a kezemben valami hogy panasszal eltem igy nyugodt vagyok.

    Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Új hozzászólás Aktív témák