Új hozzászólás Aktív témák

  • #41635072

    törölt tag

    válasz v.attis #6937 üzenetére

    Nah akkor késve válaszolok.
    Nem, nem csak nekem jobb, hanem tényszerűen jobb mindenben.
    Azért mert nincs EPG-d attól még nem lesz jobb szolgáltató.
    Én sem töltök fél napokat a TV előtt, de ha van egy kis időm, akkor nem a neten akarok még keresgélni, hogy valyon melyik adón mim ehet, hanem eldőlni, és szépen megnézni a TV-n...
    Az én beltérim sem főz kávét, de azért arra lehessen használni, amire való.
    Mikor közeledik az ország felé egy kis felhőréteg a vihar előtt, digi már sehol sincs, a TRÉ TP-inek 80%-án meg a legnagyobb orkán-eső-ben is van megfelelő jelszintje..
    Azért mert neked nincs LCD TV-d másnak még van...
    Pont hogy ti nézitek azt ami van, nem pedig azt amit akartok... Bár ezt nem értem...
    Én ha oylan kurva jó minőségre vágyok, akkor beteszek egy FullHD filmet és szépen hátradőlök. Ha pedig csak kevés időm van, akkor sem a pixelháborút látom fos hanggal.
    Te qvára el vagy tévedve! Azért mert neked az van, arra tellik, attól még nem az a jó.
    Ez ilyen sz@r magyar mentalitás, hogy "iylet vegyé me nekem is az van".
    Nálam az a természetes, hogy a jót védem a rosszat elutasítom. Nem pedig makacsul védem ami nekem van.
    Senki sem cseszeget téged, csak leírom a leendő tagoknak a helyzetet, javaslatot adok.
    Itt TE vagy az aki nem bírja elviselni, ha a hűn szeretett (tényszerűen a leggagyibb) szolgáltatóját fikázzák.

Új hozzászólás Aktív témák