Új hozzászólás Aktív témák

  • andiba

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segitsetek legy szives digi TV temaban. Masfel hete rendeltem meg ket kulonbozo cimre a szolgaltatast. A kertes hazban torteno szerelest jovo het kedden meg is ejtik (ket TV-re). Vegig bongesztem a forumot, de nem lettem sokkal okosabb, bar vannak infok, amit meg en is megertek:). Valaki segitsen, es szamitson a teljesen muszaki analfabetizmusomra. Milyen falat furnak szet, mit raknak fel? Az uszi csak annyit mondott, hogy nyugati-delnyugati fekvesu legyen az ingatlan. Mit tartalmaz a csomag, beallitjak-e, stb? Es mindenkeppen szuksegem lenne a velemenyetekre, hogy megeri-e (nem anyagilag gondolom). Ket nagyon idos ember hasznalna a ket tevet, es nem feltetelezem, hogy barmelyikuk is nekiallna szerelni, allitgatni. Vagy ha igen, rosszabb lenne, mint volt:). Tenyleg csak akkor szereltetnem fel nekik, ha megbizhato szolgaltatast kapnak, mert nincs idom ilyenekkel foglalkozni, foleg ugy, hogy Budapesten kivul laknak, es ugye odarohangalni, ha valami elallitodik... Elore is koszonok minden segitseget.

Új hozzászólás Aktív témák