Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz dante3 #588 üzenetére

    Az angelic-demonic ping-pongban van fantázia, ha tényleg nem csak egy kamu mélységként hozzáadott fölösleges csavar lesz a rendszeren, hanem lesz tematika is mögötte.

    A legendary affix craftoló cucc engem kicsit megrémít. D3-al sokak szerint(szerintem is) az volt a fő gond, hogy egy skillhez kötelező volt az adott legendary vagy set mert akkora +dps volt, hogy nem voltál hatékony nélküle, de így lényegében teljesen leszűkítette a választásaidat. Ezzel a D4 megoldással ugyan ezt látom, csak nem egy adott legendaryt kell hordanod, hanem egy BiS rare-re kell rányomatni a képességet. Ha a legendary affixek inkább gameplay változtató dolgok és nem kötelező dps generátorok lesznek akkor totál okés rendszer, ha viszont megint le lesz szűkítve egy +40000% szorzóra a meta, akkor adtak a szarnak egy pofont.

    Szerintem jobb lett volna, ha a Legendary itemek affix készlete le van szűkítve, és eldönthetnéd hogy a + 3 sec blizzard legó affix ér többet, vagy a rare cuccodon lévő +2 skillpoint to blizzard meg pl +resist.

    Az ősi itemek kivétele viszont a lehető legjobb lépés volt. Sztem ha ilyenek léteznek szinte képtelenség jó rendszert összetákolni.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák