Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WayneGace

    őstag

    válasz shotika #15595 üzenetére

    Egyik sem az.

    #15599ProEvoFan
    Eshet ugyanúgy, ahogy eddig is, csak bossnál garantált. Illetve, ha rákeresel, akkor van lista, hogy melyik boss mit dobhat. Meg, mint előttem írták garantál 925 itemeket dob. Szép számmal esett lv 925 fegyver, ami nagyon nagy ugrás dps-ben számomra.

    Én még elég alacsony szintű vagyok. Érdekes történet:
    Rám írt valaki, mint később kiderült egy koreai, kérdezi, hogy ismer ő engem.
    Mondtam neki, hogy miféle kérdés ez. Ő erre, hogy rajta vagyok a barátlistáján. Mondtam neki, hogyha nem ismer töröljön ki, valószínű tradeltünk vagy játszottunk együtt. Itt abbamaradt a beszélgetés egy rövid időre. Majd rám írt, hogy tudok Varshan-t "nyitni"? Mondtam, hogy igen. Leverjük, utána megyünk Durielt ütni. Mondtam neki, hogy én őt nem tudom megölni. De ő igen. Ok, jött "levertük" Varshant aztán jött a vámpír lord, azt is kinyitottam, két bloodot, ő adott hozzá.
    Majd elmentünk Helltide-ra. Kérdezte, hogy mi kell nekem Durieltől? Mondtam, hogy amulet és pants. (Nekem is az upheaval buildhez). Azt mondta, addig csináljuk míg meg nem lesz. És így is lett. Nagyon rendes volt.
    Az biztos, hogy nem érdemes bossoknak felkészületlenül nekimenni, mert erősek. Persze vannak, akik szólózzák, mint az említett koreai, de addig el kell jutni.

    [ Szerkesztve ]

    BestSecret invitációt privátban adok.

Új hozzászólás Aktív témák