Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz WayneGace #11261 üzenetére

    Az mitol endgame _tartalom_ hogy egyetlen fajta dungeonban lehet grindolni ugyanazokat a dogunalmas koroket napestig?
    illetve ez a tevekenyseg mitol mas lvl 85on mint lvl100on?
    lehet en maradtam le valamirol de nekem minden NmD arrol szolt hogy menj be, ussel, kapsz pontot meg balami dedikaltan szar garantalt legendaryt, es ez semmiben nem baltozik lvl 85-100 kozott
    hogy hol lehetne a _tartalomhoz_ adni
    - world boss vicckategoriabol kirantasa
    - legion event
    - strongholdok - azon kivul hogy egy terkepre korlatozott mob csapat, mi is az ertelme a semmin kivul? (Pl lost arkban lehet sajat strongholdot csinalni, fejlesztwni, tradelni, mellekkuldeteseket kiadni, multi eventeket szervezni benne, itt is lehetne “elfoglalni”, esetleg meghoditani, raidelni, es azok erdemben adhatnanak valami pluszt a renown helyett
    - elixirek - teljesen felesleges a gameben, mindenki max az 5% XP buffert issza, masert nem, de ha kivennek sem erezne meg senki
    - alapanyagok - ugyanez, tok felesleges ezerszamra gyujtogetni azt, ami semmire nem hasznalhato (nekem meg 1x nem volt hogy barmelyik alapanyag akar enchanthoz, akar socket furashoz vagy barmihez keves lett volna, gold mar annal inkabb) - kb ki lehetne venni a materialik 90% at, es a goldot feljebb tornazni, ugysem hasznalja senki semmire
    - pvp (ugy allezusammen WTF kategoria az a “jatekmod”)

    a lost ark a masik veglet mert ott meg mar annyifele szirszar van a gameben, hogy nem tudod eldonteni melyik iranyba menj, vagy peldaul a random idokozonkent a 110+ sziget valamelyikere lespawnolo eventek kusza sorrendjet nem tudod kovetni es azert hagyod felbe. Itt viszont olyan mintha ugyanazt a mennyiseget akartak volna lekopizni, csak eppen semmire nem hasznalhato, felesleges modon

    En mar oregebb vagyok a konstans grindhez, orulok ha a jatekmod kicsit a fantaziamat is megmozgatja + elvezeti erteket is ad arra az 1-2 orara amig leulok ele, de nagyjabol kijelenthetjuk ha a dungeonok 85% kuka, a side questek 85% kuka, a renown questek 85% kuka, a jatekmodok 85% kuka, az itemek, materialok es receptek 90% kuka, a jatekosok donto tobbsege akkor sem venne eszre valtozast a felhasznalt tartalmat illetoen. Na ez a nemmindegy….

Új hozzászólás Aktív témák