Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Lajtorja #806 üzenetére

    A hátrány alatt azt értem, hogy minél nagyobb időbefektetéssel egyre kevesebbet haladsz előre, konkrétan felborítva a grindolós játékok alapkövét, hogy minél több időt teszel bele annál gyorsabban fejlődsz a többiekhez képest. A whale-ek amúgy igenis meg fognak előzni set itemekben és gearben is játékidőtől függeltenül, mert előre tudják farmolni őket, neki tudnak állni a magasabb nehézségű tartalmaknak előtted. Mire te elkezded farmolni az adott dolgokat, nekik már exceptionallal lesz belőlük tele a stash-jük.

    Magic findnak van hatása, egyrészt az amit odaír, másrészt pedig a minőséget is befolyásolja a droppolt itemeknek, nem csak az esélyét hogy kiesik, azért hajtanak rá nagyon a whale-ek. Könnyebb exceptional szettet összerakni vele, ennyi. Online nem találok róla semmi infót és ezért nem fogom újra letölteni a játékot, de én úgy tudom hogy nem mindegyik gem ad magic find-ot és a nagyobb ritkaságúak többet adnak, javíts ki persze ha tévedek. Ettől függetlenül viszont kétlem hogy F2P játékosok könnyen hozzájutnának mint ahogy írod (mert akkor nekem is ki lett volna már húzva a magic find...).

    Nem írtam le az összes tényezőt amit belevettem a számolásba, de a shadow war és immortalságot direkt nem vettem bele mert nem mindenkinek elérhető az általa kapott "nyeremény" (bár sokat nem oszt, nem szoroz). Az meg tök jó hogy nálad beütött a szerencse és megnyerted a lottót, de ez semmit nem jelent nagyobb tekintetben, binomiális tétellel számoltam ki olyan kimenetelt, ami a játékosok nagy részével megeshet úgy hogy közben megsaccoltam egy gem inflációt a marketen, de a legnagyobb platinum forrásra a legjobb kimenetelt számoltam, hogy minden egyes skillstone-t sikerül max áron eladni. Tehát még így is nagyon nagyon optimista az általam számolt eredmény.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák