Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    válasz DaveHutt #93099 üzenetére

    Nem baj!Csak ott bizonyos szint után nincs tovább, van akit ez zavar, van, akit nem...ennyi ;)

  • Jazz

    veterán

    válasz DaveHutt #93099 üzenetére

    Senki nem mondta hogy "baj".

    (#93104) Vistaboy:
    Nem baj hogy több mindent kipróbáltál.

    Írod hogy nem jó nem megy. Kapsz tanácsokat. Nem fogadod meg, írod hogy nem jó nem megy. Kapsz tanácsokat, megfogadod egy részét, aztán írod hogy nem jó nem megy....

    Van neked egy célod amit elszeretnél érni:
    1. Solo-val.
    2. Ráadásul gyorsan is akarod, mert nincs végtelen időd kockulni.
    Nos, ez a kettő egyszerre nem megy, egymásnak ellentmondó tényezők.

    "...hogy téged - és rajtad kívül a többi kritikust is ... nagyon zavar, hogy én egyedül szeretek játszani, és az utolsókig megpróbálom magam megoldani a dolgokat."

    Szerintem nem minket zavar, hanem téged, hisz te szenvedsz, panaszkodsz, neked nem megy. (nem rossz értelemben mondom, nehogy félreérts, nem baj hogy panaszkodsz, én is szoktam, mindenki szokott)

    "Bárcsak viccelnék, de nem megy. Legalábbis a jelenlegi cuccokkal nem bírom, mert annyira nincs sebzésem, hogy semennyire."
    "Ráadásul ezzel azt a kis maradék kedvemet is elveszitek, amikor ilyesmiket írtok be, hogy "meztelenül is megy". Nem tudom, vagy én vagyok béna, vagy csak a szokásos szerencsétlenségem, mindenesetre a jelenlegi cuccokkal képtelen vagyok megcsinálni a 45-öt. :O"
    "Fél óra után még a felénél sem volt a csík, így meguntam és levettem T9-re. Úgy már sikerült befejeznem, szintén 20 perc ráadással. Nem értem. Ha nektek ennyire gyerekjáték, nekem miért nem sikerül?"
    "Mondom, egyelőre ezek a cuccok vannak, de a hétvégén megyek pár kört vele T9-en, majd csak esik valami."
    "Összességében van egy bő másfél hetem arra, hogy megszerezzem a ládát, mert utána jön a BioShock Collection"

    stb.

    Solo-val is lehet, nincs azzal semmi baj, csak azzal sokkal több idő kell mindenhez:

    1. A Diablo az időről szól (kis túlzással persze). Azzal futsz versenyt, az szab határokat, az adja a korlátot. Ennek feloldására pedig vannak lehetőségek.
    (Mindenki feltudja magát húzni 70-re önerőből, mindenki eltudná érni a GR80-at önerőből, csak az idő a kérdéses mindig.)

    2. Ha ezt nem használod, el kell fogadni azt a tényt, hogy ugyan azon xp-hez, drop/és valószínűségek mennyiségéhez sokkal több időt kell rászánnod.

    Innentől kezdve balgaság mérgelődni, hogy "nektek megy nekem meg nem", hisz ők sokkal nagyobb előnyben vannak, sokkal nagyobb a drop merítésük nagysága, stb. És az idő előrehaladtával ez a távolság egyre csak nőni fog.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák