Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz rumkola #93080 üzenetére

    Bárcsak viccelnék, de nem megy. Legalábbis a jelenlegi cuccokkal nem bírom, mert annyira nincs sebzésem, hogy semennyire. A GR40 megvolt valahogy, de a GR45 egyszerűen nem megy. Nem tudom, valamiért akkora szerencsétlenség faktorom van, mint egy ház. Ráadásul ezzel azt a kis maradék kedvemet is elveszitek, amikor ilyesmiket írtok be, hogy "meztelenül is megy". Nem tudom, vagy én vagyok béna, vagy csak a szokásos szerencsétlenségem, mindenesetre a jelenlegi cuccokkal képtelen vagyok megcsinálni a 45-öt. :O

    Kipróbáltam TX-en lenyomni egy riftet, kíváncsiságból, hogy mennyi idő alatt lesz meg. Fél óra után még a felénél sem volt a csík, így meguntam és levettem T9-re. Úgy már sikerült befejeznem, szintén 20 perc ráadással. Nem értem. Ha nektek ennyire gyerekjáték, nekem miért nem sikerül? És hát akkor csak én lehetek béna, mert ha te meztelenül lehozod P600-on, akkor nekem még szar cuccokkal is sikerülnie kellene. :F

    Mindegy, mára elment a kedvem az egésztől, legalábbis így reggelről. Majd meló után újra nekiesek, hátha ad egy kis szellemi löketet a felszabadultság érzése, miszerint most két és fél napig végre nem kell munkába menni... :DDD

    (#93077) Kódos: Szintén zenész, persze, hogy ti csuklóból lenyomjátok, de nekem nem megy. Miért? Gőzöm sincs. Úgy csinálok mindent, ahogy fentebb javasolták, az egyetlen különbség, hogy nekem nincsenek über cuccok elrakva kockába ilyen esetekre, egyelőre az van, amit a karakterem visel, ezekkel meg nem megy a dolog. Persze ettől nem adom fel, csak nagyon elveszitek a kedvem - nem szándékosan persze, de akkor is szar olvasni, hogy nektek milyen könnyű, én meg így szenvedek vele.

    (#93079) DjDanee87 és (#93081) proci985: Egyelőre azok a cuccok vannak, amiket visel a karakterem, még talán azt megpróbálom, hogy followert váltok Enchantress-ről Templar-ra a heal miatt. Utána már perpillanat nem tudok mit csinálni, ki kell farmolnom olyan felszerelést, amivel sikerülni fog a dolog. Nem akarom feladni, csak hát annyira szar ezeket olvasni mindenkitől, hogy ilyen könnyű, meg olyan gyerekjáték, meg "ne viccelj már", meg "meztelenül is menni kell", hogy elveszi a kedvem az egésztől.

    Összességében van egy bő másfél hetem arra, hogy megszerezzem a ládát, mert utána jön a BioShock Collection, amit már alig várok (Kedvencem a sorozat), majd utána a Skyrim Special Edition, amivel szintén elleszek pár száz órát... szóval, addig meg kellene, hogy legyen. Utána bajos lesz a dolog. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák