Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Gorneck #88931 üzenetére

    Koltozol..? Nah nah..?! Es a kutya ottmarad vagy viszed? Valaki csak kell aki beleugat az eletedbe :C

    A tobbire nem is reagalok, sok igazsag van benne, volt is mar rola szo fentebb.. tisztelet a kivetelnek, csak picsog a sok Wizard mert ki van nyalva a segge, ide tedd oda tedd, inner nemvoltalattam, nenyisdkiazajtot, nemazasarokahanemamasik.. resolve-ot hozz mert bepooloztam magam nemhalhatokmeeeeg.. :O fszom.. pubban desok ilyet lattam..

    De nyugi egyszer ennek is vege lesz, lenerfelik a jelentelgi top dps-t az alagsorba, oszt kovi Seasonra jonnek megint a DH-k.. akkor majd lagg lesz a lightning miatt, meg majd az arcaba ugrik a WingedAssasin, meg majd csak az a boss lesz jo aki idez maga kore, meg majd nem lesz se healing se ignore csak lassitas meg fagyasztas..

    Bevallom az oszintet: en szarul viselem amikor fetreng a karakterem. Static monk idejen meg korabban amikor az M6 DH meg az LGT volt a top dps nekem nyugos volt hogy elfekszem. Oke 95-os GR-ben megis mire szamitson az ember, persze hogy elfekszik. Nekem jobban bejon a support akkor is ha romma kell tapicskolni a billentyuzetet miatta. De legalab talpon maradik. Uh ha enemb*szak nekem marad a sup monk, abban meg sosem csalodtam. DPS karit meg tartson aki napi fix 6+ orat gamel, es nem zavarja hogy pappirkuttya. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák