Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haller26

    tag

    válasz Joezyka #85460 üzenetére

    Sziasztok!
    A Thorn setről annyit,hogy itt sem mindegy azért,hogy mikor-milyen skillt használsz és 70+n igenis oda kell figyelni a dolgokra,még arra is mikor lövöd el a potit.Nem is értem hogy lehet így lefikázni egy karaktert-bildet.Igazatok van abban,hogy nem túl bonyolult a karakter,de azért mert számotokra van egy,ami best of,azért a többi is jó valakinek,mit szólnátok,ha a monkotokat fikázná valaki?Amúgy nem nagy szám tudom,de ptr-n 74s lement szólóba nerf után,hát tleg lebutították rendesen ezt a remek karaktert.Ami viszont rengeteg energiát felemészt az a kék,sárga matik összeszedése.Azért nem egészen úgy van,hogy mindenhova thorn dam és kész is.Nem vagyok túl profi a crusaderben sem és akinek van esetleg 75+ solo Gr eredménye azt kérem ossza meg velem a tapasztalatait,amit előre i köszönök neki.Nem próbáltam más kasztot sajnos,de a wzard felé még kacsingatok kicsit és a DH is szóba jöhet még. Kérlek titeket ti is számoljatok be a ptr-s eredményeitekről és az éppen aktuális karaktereitekről és bármiről,amit szerintetek érdemes megosztani a többi kedves fórumozóval.

    "Van aki nem buta,csak túl okos ahoz,hogy megértsen valamit" pityputy#2982

Új hozzászólás Aktív témák