Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz diegho #84881 üzenetére

    65-öt csináltam meg ugrabugrával (boulder toss+avalanche+earthquake), saját build alapon - jóval több van benne, csak a gemek alacsonyak hozzá. A sebzéssel nem volt gond, inkább az armor és life regen amire még pakolni kell (eso és life regen gem + trapped). Fegyo: Blade of the Tribes
    New Legendary Mighty Weapon
    War Cry and Threatening Shout cause an Avalanche and Earthquake
    Rolls with +150-200% Earthquake damage

    Utána átalakítottam Bash/Fury + a no set ringek, bash fegyo+, 55 mint kés a vajon, feljebb már nem mentem mert bealudtam:D Depth Triggers alap, simplicity gemem sajnos másik karin volt és nem esett gr-ben.
    Fegyverek:
    Blade of the Warlord
    New Legendary Mighty Weapon
    Bash consumes up to 40 Fury to deal up to 500-600% increased damage

    Oathkeeper
    New Legendary Mighty Weapon
    Your primary skills attack 50% faster and deal 150-200% increased damage

    Azért azt én is remélem, hogy nem nerfelik teljesen szarrá az új set ringet, oké most tényleg OP, de ha megfelelően balanszolják, akkor jó alternativa lehetne a setekre, rengeteg buildet lehetne rá építeni.

    Csekkoltam DH-t is, bár a Shadow setet nem volt már energiám összeszedni, kockába most már mehetnek a meele fegyok is, pl Furnace, Rimeheart stb.

    Jade WD izgalmasnak tűnik, TX-en nagyon durva, aztán próba GR50-en elvérzett - ráfér még némi balansz a buildemre. 400%-os Manajumát még nem teszteltem, bár sztem így is marad fun build-re. HT és Arach sethez nem nyúltak, bár Firebat build talán működne a bracerrel, az uj fegyoval (Staff of Chiroptera
    New Legendary Staff
    Firebats attacks 100% faster and costs 70-75% less Mana), és a channelinges shoulderrel. (esetleg kiegészítve a Travelling amu+gyűrűvel)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák