Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz T. M. #84286 üzenetére

    Ez az amit becsülök benned, nem ällsz be a sorba es kezdesz te is egy monkot vagy barbot.(ha mär csinältäl akkor ejnye-bejnye ;] ) Nekem ez a szezon az elejen nagyon jol indult, teljesen elkapott a läz, emlekszem a kezdes napja pentek volt, na hät azon a hetvegen nem sokat aludtam.3 nap alatt bele is toltam több mint 20 orät es fasza volt.Egeszen addig mig nem jött a magasabb gr es a laggoläs... :((( Mostanra ott tartok, hogy wd-nek mindenet megszereztem, minden cucc ancient, összes specifikus fegyo es egyeb dolog megvan es erre mit kellett csinäljak?Hät elö kellett venni a zuni set-et es egy köpit összerakni mert az uj set-ek szopoägon vannak.Shiiit...Igaz, most mär ez is tetszik de sajnos csak amolyan ha nincs lo jo a szamär is eset forog fenn.Ez nem az en patch-em volt.(cube-ot persze nem nezve, mert az totäl fasza ujitäs lett) Sokadjära irom mär ezt de most is kikivänkozik belölem: Pics@ba, hogy nincsen mär wd es crus supp (roland, lovacskäs,blindelös) De en nem jätszok olyan regota mint itt jo nehänyan igy nem is vagyok annyira kiakadva mint ök.Az biztos, hogy meg egy szezont nem kezdek el, kihunyt a tüz... :N

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

  • Vikus

    tag

    válasz T. M. #84286 üzenetére

    Köszi a választ.. ;)

    Gondoltam, hogy kelleni fog majd a hammer bonus, de nem akar esni.. na de majd idővel. Kockába lévő gatyeszt láttam mindenki használja, én is beraktam, de valahogy ezzel "erősebbnek" tűnik.. Másiknál meg nem látok változást..

    tibee77 - köszi neked is! ;)

Új hozzászólás Aktív témák