Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz mikromanus #7482 üzenetére

    reflectre 2db sentry aid rúnával nagyon jó, meg persze loh+steal. (csak dh, és partiban)

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • Gorneck

    titán

    válasz mikromanus #7482 üzenetére

    Tegnap kicsit próbálkoztam...2,8% LS nem ok...7-8k armor nem ok...800+ allres nem ok... :D Sztem wiznél is pont ez a szitu...egyszerűen hiába pakolom magamra az összes védelmi passzívot/skillt kutyulipöcsét, nem ér xart se...
    TSen már mindenki rajtam röhögött, mert kegyetlen mód ki voltam bukva.

    Sztem a varázslataink nagyon nem úgy működnek, mint pl barbárnál. Korábban ugye írtam, hogy főleg macival dolgozom...3 maci 1 találatából kapok LS-t (legalábbis sztem)...a többi 1:1be visszajön rám. Ergo hiába gyógyulok 7-8-9-10-11k-t, ha visszakapok 20-25k-t. BBV alatt 200k+ sebzésem van, ott elég egy maci hullám és meghalok, holott 15k LS-t kaptam vissza.

    Vagy mondok egy másik példát. Pókok, 4db, fejenként 50-70k közti csípéssel. Ez ugye nem sok...mégis leszedik az 1/3-ad HPm egy refis pakk esetén úgy hogy full védelmi skillbe vagyok.

    Streamen tegnap szanaszét próbálgattam az agyam...pl cloud bats...ami egy denevér örvényt csinál körém...full tank leszek, míg egy bika bele nem száll az arcom :DDD ...ez a skill folyamat darál...életjelek 40 mob közt is stabilak, aztán jön egy refi pakk és meghalok. Mijjjjjéééé?

    Bevágtam SB-hez +3% LS-es rúnát...és már egyből nem fáj a refi...igaz single target a cucc, de ha az összes elitet tudnám sebezni vele, akkor is elég lenne. Ez miért működik?

    Szal nem nagyon értem az egész reflect működését.

    Globe: magasabb mpl szinten kevés.
    LOH/Regen: Nem ér semmit, mert 15-18k-t kapok vissza.

    Gorneck#1239

  • Kicsimix

    őstag

    válasz mikromanus #7482 üzenetére

    Más nem nagyon tud beszívatni annyira csak ha figyelmetlen vagyok általában. (meló után fáradtan stb).. Egyébként igen övön és fegyveren láttam life steelt én is. A crystal shell elnyeli általában az egész sebzést 8s-re azzal lehet ügyeskedni meg a potikkal, globeokkal ahogy te is írtad.. Life regenem 1000 felett van de sztem 5000 is kevés lenne. A tömegek egyenesen éltetnek ott kegyetlen pusztítást lehet végezni azzal végképp nincs gond...

    Life St.
    Elég durva árai lehetnek az ilyen cuccoknak (Witching Hour-on nem tudom van-e).. De ha nincs akkor ezek mind - dps-t jelentenek amennyiben leváltom egy másikra... A kérdés az ,hogy megéri-e beáldozni a dps-t azért ,hogy néha egy reflectes miatt lassabban haladjak... Bár igaz, lehet váltogatni a ruhát magadon game közben is, van amikor én is kicserélem. Talán ez lehet a megoldás.

    Nem teljesen hagyom pl a csapattársra én sem ha jön a reflectes.. Azt azért látni kell hogy nagyobb dps melett kevesebb idő alatt nagyobbat is sebzünk tehát ha én csak 2s ig lövöm és lemegy a negyed élete ((lvl függő) akkor is hasznos vagyok, utána viszont valahogy életet kell szerezni és az után mehet újra. (Én ezt megoldom a spectral blade - healing blade runájával. Az pár ütés alatt visszatölt ha nincs más) Hál isten űbereknél csak a Siege Breaker reflectes úgyhogy azokkal nincs gond.Bár neki sincs nagy reflect damja annyira mint némely elitnek.

    Az viszont nem gáz ha a globe-okat feleslegesen nem veszik fel : )

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák