Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz _ocsisajt #70077 üzenetére

    Én is teljesen így voltam ezzel 2.1 előtt. ;] A rekord 20 millióm gold volt a tatyómba. Ha "eldurvult" a rollozás, akkor kénytelen voltam kidobni az itemet, mivel nem lett volna aranyom végül semmire sem.

    Amúgy annyiból vitatkoznék veled, hogy ha nekem esne végre pl egy Furnace (para 540-es szinten vagyok, eddig egy sem esett) akkor az lehet akármennyire szar, arra rá fogom költeni a szükséges gold mennyiséget, ha kell.

    A fenti képen a sisak 739 dex 744 vitás, nem valószínű, hogy ennél egyhamar jobb fog esni és csak azért is 6.0-át akartam tekerni rá.

    Egyébként meg ha esik egy full perfekt cucc és akkor sem adja be a roll 3 misi alatt, akkor azt is kidobod?

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

  • MrCsiT

    addikt

    válasz _ocsisajt #70077 üzenetére

    Pedig olyan NINCS hogy a kis dépéeskémet majd az limitálja, hogy csak 5,5 a chc, meg csak 6 IAS van valamin! :DDD
    VAN annyi enchant, hogy minden maxos legyen.
    Persze, nem ingyen.
    +1% sentry dam, 14-> 15 nem olyan sok, ugye? De 1 milla dps-nél az.. +10k, x5 sentry, akkor az +50k dps, ami már nem olyan kevés.
    Ha van 3 slotod, ami ilyen "hibás" akkor van -150k dps-ed. Nekem ez nem tetszik.

    Amíg meg a "majd esik másik" annyira igaz, hogy 4-500 paragon szint kevés egy-egy tárgy megkapásához, ez a "majd esik" kissé tréfás vélemény szerintem.
    Pedig, túl peches sem vagyok, de normál P567 kevés volt, hogy essen egy WH, egy Xephi.. ha esett volna, aligha zúznám be csak azért, mert már 30M/próba, és még nincs meg a roll, amit álmodtam rá.

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák