Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz mikromanus #62930 üzenetére

    T4-en a csicska nélkül is bőven elvagyok. Nem kell innom italt, mert a life on hit-em elég magas, gyakorlatilag ha ugrok, odarántom a mobokat, lerakja az EQ-t, megy rájuk a stun ground stomp-al WW-el kijövök a közepéből és annyit gyógyulok amíg élnek, hogy nem kell ital. Azt tudom, hogy gyakorlatilag a két fegyveren kívül nem nagyon van jó cuccom. Az earth szettből van 2 sapkám, 640str-el..., van két vállasom és ami rajtam van az sokkal jobb, mint a másik, van az a fos gatyám, ami mov speed és life regen-el jött, valamint ott a kesztyű, ahol szintén minden minimum közeli. Van egy másik cinder-em, 425 erővel és life regen-el, amulettből van 3 maxos coldos és egy phys, de fire még egy sem esett, komolyan nem esett még egyetlen fire dmg-es leg amulett sem, de legalább a cipőm egész jó lett. Ez T4--re gyakorlatilag egykezes játékhoz elég, T5-ön is megy, de ott már oda kell figyelni.

    Ja és van andarielem kettő is, cold és light, hogy jó legyen :) kb 1 hete már csak a buildet tesztelem és váltogatom a szetteket. Van pl jobb övem ennél, de a mov buff miatt ezzel gyorsabban haladok. Battle rage pedig azért nincs, mert nem tudom hová tenni. A ground stomp helyére tehetném, de nagyon jó a stun-ja, amikor beleugrok a tömegbe, így nagyobb területre tudok ugrani és odahúzom őket, nem kell a stunos rúnát használni. Eredetileg ezt a strongarm-ra építettem fel így, de nélküle is szuperül megy a T4.

Új hozzászólás Aktív témák