Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edge

    veterán

    válasz Blaze_ #60424 üzenetére

    Nem rossz elképzelés.
    Én most egy coldwizt csináltam:
    Elemental Elite DPS: 2,948,596.00


    Kíváncsi voltam mit lehet kihozni belőle. Eleinte frozen orboztam de hát azt a skillt jól kicsinálták sajna, ezen kívül nem sok cold skill maradt ami tud sebezni is, archonozni nem akartam megint hiába van coldos rúnája.
    Maradt a ray of frost, light of grace sourceval. Egyelőre úgy néz ki ez megteszi, soloban T5 megy olyan sebességgel amire azt mondom ok, t6ra ez már lassú, partiban t4-ig megyek, ehp bírja hisz van neki bőven, a dam kevés t5 partiba már úgy érzem. És nem az ele dps alacsony a skill ennyit tud. Ja igen a kesztyű, nos van frostburnöm de olyan gyenge roll hogy ez a vyr kesztyű keresztbe lenyeli. Amíg nem lesz jobb frostburn marad ez. Winterflurryra leszek még kiváncsi mit tud amint esik tesztelem.
    De most úgy gondolom nem lehet olyan ütős dpst elérni mint a firewizzel vagy épp hatékony dps+skill kombót letenni az asztalra mint az arcane vonalon... arcane... hm, annak 2.6M a buffed ele dpse 11M a tyúknesse de simán tarolok vele t6-on is, partiban is, ebből látszik hogy mennyire jó skillek vannak ott. De szeretem a kihívásokat én is fogok lightwizt csinálni ezért egyébként külön tetszik miket próbálsz belőle kihozni.

    Többékevésbé: éééééééééééé bbb

Új hozzászólás Aktív témák