Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz Gorneck #56338 üzenetére

    hat oszinten...nem nyugtattal meg :DDD :N ...anno az sc monkomba valami 450orat toltam bele ertelmes drop nelkul (akkor le is raktam a jatekot), ha nem lenne hc akkor a fiokban porosodna, ill. ha nem lett volna az uj loot...bar kezdem magam megint ugy erezni mint korabban...azt hiszem addig fog ez zajlani amig nem lesz eleg penzem arra, hogy kimaxoljam a kavicsokat (tegnap Kadalanal elkoltottem kb 400akarmit...egy db legendet sem adott) publicon uncsi mert csak adventure megy, ott is csak act1 az esetek 90%-ban, es akkor is 1-2 ember afk-t jatszik a faluban, de ha nem akkor is nekem kell megcsinalni 2-3 questet, mert lassuak a tobbiek...magas szinten meg nem annyira merem, mert egy lvl66-os varazslom mar rafacsalt, ezt meg meg jobban sajnalnam....szoval futom a koroket egyedul, neha pottyan egy leg/set ami megy a kovacsnak.

    Sittes- ahh en ebben nem hiszek, regen sem szeretett a random, es most sem...csodanak elem meg, hogy egy ilyen wizzt ossszeraktam....wd-vel sokkal tobbet toltam, es fele ennyire sem halados....

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák