Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz frame>24 #56108 üzenetére

    Még ha arról szólna...de a loot kurvára nem random...illetve mind1 mennyi rift/bountyt tolsz le mert trash/elit és egyéb monsztákból semmi se esik...csak only láda (ami az utóbbi pár napban fossa a kék itemeket)...legalábbis nekem még máshonnét értelmes cucc nem esett...és a klán/csapat társaknak se.
    Szal nem értem minek ez a rift/bounty rendszer mikor a szörnyek pusztításából geared kb sose lesz...

    Lassan undorral lépek fel játszani...mert nem elég, hogy nem a hatékony gyors farmtól leszel jobb, de még akkor lassan a listámba levő összes WD fülén jön ki a zuni/jade/hell set és egyéb finom fegyó...
    Az külön jó, hogy azt a karit amit imádtam szerettem azt a blizz kinyírta és egy szög egyszerű vmivé alakította...amihez kb egy sapi kell és már OP is...baromi unalmas lett 0 variálási lehetőséggel.

    Elkezdtem gyorsba egy barbárt ami annyi mad monarchot kap, hogy lassan kínai nagyfalat tudnék belőle építeni...mást kb semmit... :D Random mi? Lófaszt random...

    Nahhh nem baj...lassan jön a jó idő, kezdődnek a kerti melók és egyéb szabadtéri projektek... :)

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák